. چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 4179 تاریخ انتشار : جمعه 10 مهر 1394 | 20:29 ب.ظ

گردهمایی غیرت جوانان انقلابی فردا در جیرفت برگزار می‌شود

به گزارش سایت کنارصندل، گردهمایی غیرت جوانان انقلابی جیرفت برای تأکید بر حفظ خطوط قرمز نظام در اعلام‌نظر نهایی درباره برجام عصر روز فردا (۱۱ مهرماه) مقابل دفتر نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود. در متن اطلاعیه‌ای که در این خصوص آمده است، رهبر معظم انقلاب در پاسخ به […]

به گزارش سایت کنارصندل، گردهمایی غیرت جوانان انقلابی جیرفت برای تأکید بر حفظ خطوط قرمز نظام در اعلام‌نظر نهایی درباره برجام عصر روز فردا (۱۱ مهرماه) مقابل دفتر نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

در متن اطلاعیه‌ای که در این خصوص آمده است، رهبر معظم انقلاب در پاسخ به جانبازی که نگران خطرات قبول برجام بود، فرمودند “این را به من نگویید، این را به نماینده‌های مجلس بگویید، به آن‌هایی بگویید که فکر می‌کنید، حواسشان نیست”.

در راستای لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) گردهمایی غیرت جوانان انقلابی جیرفت برای تأکید بر حفظ خطوط قرمز نظام در اعلام‌نظر نهایی درباره برجام شنبه ۱۱ مهرماه جاری ساعت ۱۵ مقابل دفتر نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

در این گردهمایی مطالبه مردمی امت حزب‌الله جیرفت در زمینه مباحث مربوط به برجام از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ویژه نماینده شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد مطرح می‌‌شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =