. سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 6012 تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 آذر 1394 | 07:49 ق.ظ

در آغاز عملیات اجرایی ساخت کلینیک پزشکی جیرفت

فرماندار جیرفت:رسالت اصلی نظام سلامت اینست که افراد مفیدی در جامعه داشته باشیم .

به گزارش کنارصندل ،فرماندار جیرفت گفت:رسالت اصلی نظام سلامت اینست که افراد مفیدی در جامعه داشته باشیم که هم خود از زندگی احساس لذت داشته باشند و هم برای دیگران مفید باشند.     احمد امینی روش در آغاز عملیات اجرایی ساخت کلینیک پزشکی ضمن گرامیداشت هفته بسیج خاطرنشان کرد: بسیج یکی از بهترین یادگاران […]

به گزارش کنارصندل ،فرماندار جیرفت گفت:رسالت اصلی نظام سلامت اینست که افراد مفیدی در جامعه داشته باشیم که هم خود از زندگی احساس لذت داشته باشند و هم برای دیگران مفید باشند.

 

aaaa105%2054

 

احمد امینی روش در آغاز عملیات اجرایی ساخت کلینیک پزشکی ضمن گرامیداشت هفته بسیج خاطرنشان کرد: بسیج یکی از بهترین یادگاران امام خمینی (ره) و پشتوانه مسلمانان جهان است.

امینی روش افزود: فرهنگ بسیج باید در جامعه نهادینه شود و در این مسیر گام برداریم.

وی بیان کرد: با وجود محدودیت های مالی دولت نظم و انضباط مالی خوبی را حاکم کرده و گام های خوبی در زمینه سلامت برداشته شده است.

aaaa105%2055

 

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خدمات بسیار خوبی در شهرستان جنوبی کرمان انجام داده که این فعالیت ها نتیجه وفاق و همدلی است.فرماندار جیرفت همچنین گفت: احداث این کلینیک پزشکی گام ارزنده ای در راستای رفاه مردم جیرفت است و امیدواریم بتواند در مجموع خدمات خوبی در زمینه سلامت مردم جیرفت داشته باشد.

نماینده عالی دولت در جیرفت افزود: رسالت اصلی نظام سلامت اینست که افراد مفیدی در جامعه داشته باشیم که هم خود از زندگی احساس لذت داشته باشند و هم برای دیگران مفید باشند.

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =