. چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 8153 تاریخ انتشار : پنجشنبه 1 بهمن 1394 | 09:37 ق.ظ

کیوان و علیرضا براهام

دو برادرشاعر جیرفتی ،به صورت مشترک رتبه دوم شعر آزاد استان کرمان را کسب کردند

  به گزارش سایت کنارصندل ،دو برادرشاعر جیرفتی ،به صورت مشترک رتبه دوم شعر آزاد استان کرمان را کسب کردند.   کیوان و علیرضا براهام ،دو برادرشاعر جیرفتی ،به صورت مشترک در اولین جشنواره شعر آزاد استانی بردسیر رتبه دوم شعر آزاد استان کرمان را کسب کردند.   این جشنواره به میزبانی شهرستان بردسیر در […]

IMG_9705

 

به گزارش سایت کنارصندل ،دو برادرشاعر جیرفتی ،به صورت مشترک رتبه دوم شعر آزاد استان کرمان را کسب کردند.

 

کیوان و علیرضا براهام ،دو برادرشاعر جیرفتی ،به صورت مشترک در اولین جشنواره شعر آزاد استانی بردسیر رتبه دوم شعر آزاد استان کرمان را کسب کردند.

 

این جشنواره به میزبانی شهرستان بردسیر در دو روز گذشته به صورت جلسات نقد ،کارگاه های شعر و شعرخوانی شاعران استانی و تعدادی از شاعران کشوری برگزار شد و شب گذشته در آیین اختتامیه این جشنواره کیوان و علیرضا براهام از شهرستان جیرفت موفق به کسب رتبه دوم شعر آزاد به صورت مشترک شدند و به هر کدام از آنها تندیس جشنواره تعلق گرفت.

 

خانواده هنرمند براهام در طی ماه گذشته موفق به کسب افتخارات زیادی برای استان کرمان بخصوص شهرستان جیرفت شدند که می توان به دریافت تندیس جلال آل احمد و تقدیر توسط وزیر فرهنگ و ارشاد و هوشنگ مرادی کرمانی در تالار وحدت تهران ، کسب رتبه دوم خوارزمی کشور با کتاب قرض دارها ماه را گرفته اند(تاریخ و فرهنگ عامه دیار هلیل) توسط علیرضا براهام ، کسب رتبه اول و سوم داستان جشنواره استانی قرآن و عترت توسط کیوان براهام و عروس این خانواده فائزه رفیعی ساردو ،کسب رتبه سوم شعر آزاد جشنواره قرآن و عترت توسط محمدرضا براهام و هم اکنون نیز کسب رتبه دوم شعر آزاد استان کرمان به صورت مشترک توسط این دو برادر اشاره کرد.

 

IMG_9706

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =