. یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 8617 تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 بهمن 1394 | 13:00 ب.ظ

پنج رسانه جدید جنوب کرمان مجوز فعالیت گرفتند/ جنوب کرمان صاحب ۳۳ نشریه شد

  به گزارش سایت کنارصندل، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: بر اساس نظر هیات نظارت بر مطبوعات چهار نشریه و یک پایگاه اطلاع رسانی از جنوب کرمان مجوز فعالیت گرفتند. حجت الاسلام سید احمد حسینی در جمع خبرنگاران افزود: دوهفته نامه های آوای جنوب به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی لیلا نادری کلرود […]

 

به گزارش سایت کنارصندل، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: بر اساس نظر هیات نظارت بر مطبوعات چهار نشریه و یک پایگاه اطلاع رسانی از جنوب کرمان مجوز فعالیت گرفتند.

حجت الاسلام سید احمد حسینی در جمع خبرنگاران افزود: دوهفته نامه های آوای جنوب به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی لیلا نادری کلرود با زمینه انتشار اجتماعی و سیاسی و گلپرکی به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی فاطمه محمدی با زمینه انتشار اجتماعی و فرهنگی هر دو در گستره توزیع استانی کرمان منتشر می شوند.

وی اظهار داشت: همچنین هفته نامه استدلال به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی بهروز محمدی با گستره منطقه ای استانهای سیستان و بلوچستان،کرمان،یزد و هرمزگان در زمینه ی سیاسی و اجتماعی و روزنامه سکوت به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی جمیله اسکندری دامنه با گستره توزیع استانی کرمان در زمینه سیاسی و اجتماعی منتشر خواهند شد.

وی بیان داشت: پایگاه اطلاع رسانی کهن دقیانوس ما به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی زینب رحمانی در زمینه فرهنگی و سیاسی نیز از هیات نظارت بر مطبوعات موافقت لازم را دریافت کرد.

وی خاطر نشان کرد: با احتساب لغو مجوز سه نشریه و صدور مجوز چهار نشریه مذکور تعداد نشریات جنوب کرمان هم اکنون ۳۳ نشریه است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =