. یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 9494 تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اسفند 1394 | 18:44 ب.ظ

هفته نامه جنوب سبز به “سرای وطن” تغییر نام داد

به گزارش سایت کنارصندل ، هفته نامه جنوب سبز که در تاریخ بیستم دی ماه سال ۸۹ از وزارت فرهنک و ارشاد مجوز انتشار گرفته بود به "سرای وطن" تغییر نام داد. بهرام مسلمی مهنی مدیر مسئول این هفته نامه در گفتگو با سایت کنارصندل گفت: با استعانت از خداوند متعال و مساعدت معاونت مطبوعاتی […]

دانلود (۲)

به گزارش سایت کنارصندل ، هفته نامه جنوب سبز که در تاریخ بیستم دی ماه سال ۸۹ از وزارت فرهنک و ارشاد مجوز انتشار گرفته بود به "سرای وطن" تغییر نام داد.


بهرام مسلمی مهنی مدیر مسئول این هفته نامه در گفتگو با سایت کنارصندل گفت: با استعانت از خداوند متعال و مساعدت معاونت مطبوعاتی کشور ، هفته نامه سراسری جنوب سبز با مجوز هئیت نظارت بر مطبوعات کشور به سرای وطن تغییر نام داد.


وی دلیل تغییر نام این هفته نامه را گسترده توزیع سراسری عنوان کرد و افزود: به یاری خداوند بعد از تعطیلات نوروز شماره ۱۴۵ این هفته نامه با دو لوگوی قبلی و جدید منتشر خواهد شد .


سایت کنارصندل ضمن تبریک ،آرزوی موفقیت های بیشتر را برای این فعال رسانه ای و همکارانشان داریم و خرسند و امیدوار است که فرزندان این آب و خاک همیشه موفق باشند و سرای وطن در وطن خویش خوش بدرخشد .

نظرات بینندگان:

  1. زهراشهابی گفت:

    سلام ضمن تشکر وقدردانی بابت زحماتتون برای روزنامه سرای وطن وخبرهای عالیتون برای آگاهی مردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =