. یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 10836 تاریخ انتشار : سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 | 14:56 ب.ظ

جانشين فرمانده انتظامي شهرستان جيرفت خبر داد:

دستگیری قاتل جوان ۱۷ ساله پس از نه سال

به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ نبی الله میر افضلی گفت : در سال ۱۳۸۶ در شهرستان جیرفت فردی ۳۰ ساله در یک نزاع و درگیری با ضربات متعدد چاقو ، فردی ۱۷ ساله را به قتل رسانده و از محل متواری شده بود. وی افزود: به علت فرار قاتل به استان های همجوار و تغییر […]

به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ نبی الله میر افضلی گفت : در سال ۱۳۸۶ در شهرستان جیرفت فردی ۳۰ ساله در یک نزاع و درگیری با ضربات متعدد چاقو ، فردی ۱۷ ساله را به قتل رسانده و از محل متواری شده بود.

وی افزود: به علت فرار قاتل به استان های همجوار و تغییر متوالی محل اختفاء وی اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهم مثمر ثمر واقع نشد، لذا پرونده جهت رسیدگی به صورت ویژه در اختیار اکیپی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد : کاراگاهان پلیس با تلاش شبانه روزی چند ماهه و با استفاده از تحقیقات نامحسوس و منابع خبری دریافتند که متهم با هویت جعلی با اقوام خود در ارتباط است.

میر افضلی تصریح کرد: سرانجام مأموران با استفاده از سرنخ های موجود موفق به شناسایی محل اختفاء متهم شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر و به مقر پلیس آگاهی جیرفت ارجاع دادند.

وی گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح ممنوعه و یک قبضه سلاح شکاری و مقادیری مهمات جنگی از وی کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در تشریح سابقه متهم افزود : قاتل دستگیر شده مرتکب چندین فقره ضرب و جرح ، اخاذی و حریق عمدی در شهرستان جیرفت شده است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =