. یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 11278 تاریخ انتشار : سه شنبه 4 خرداد 1395 | 11:03 ق.ظ

جوابیه حجت الاسلام علی زادسر به جوان اصلاح طلب جیرفتی

به گزارش سایت کنارصندل, حجت الاسلام علی زادسر, امام جمعه سابق اسدآباد و نماینده ادواری اسبق شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در جوابیه ای به علی سنجری جوان اصلاح طلب جیرفتی نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم دوست عزیز و فرزند گرامی جناب آقای علی سنجری زیدعزه سلام علیکم و رحمت الله و […]

به گزارش سایت کنارصندل, حجت الاسلام علی زادسر, امام جمعه سابق اسدآباد و نماینده ادواری اسبق شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در جوابیه ای به علی سنجری جوان اصلاح طلب جیرفتی نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوست عزیز و فرزند گرامی جناب آقای علی سنجری زیدعزه

سلام علیکم و رحمت الله و برکاته

لطف آنچه را که در الفاظ گنجانیده و به اوراق سپرده و در فضای مجازی گسترانیده اید، در آن است که از سلامت دل طیران کرده است، و لاجرم در عمق جان فرود می آید، و اهل دل را نشاط می بخشد، و عکس آن را خسته و حیران می گرداند.

خداوند تبارک و تعالی از جنابعالی به شایستگی قبول فرماید، و این بنده سراپا تقصیرش را، سزوار لطف و خطر شما قرار بدهد.

حسن مرقومه آن جوان اصلاح طلب جیرفتی نیز، این است که درس اصلاحات عاشورایی را، به اصلاح طلبان سالم و صادق آموزش داده است که اصلاح طلب عاشورایی، به رغم اصلاح طلب امریکایی، وقتی که به حقیقت مطلبی برسد و یقین پیدا کند، خطر کرده، و مردانه دفاع می‌کند.

آری شما ممیزی دو گروه اصلاح طلبان را به خوبی مشخص، و ثابت کردید که اصلاح طلب حقیقی، چون آمریکا مسلکان داخلی و خارجی، حقیقت را دفن نکرده و حق را می گوید حتی اگر برخی از …، خوششان ناید و از این رهگذر روشنی بخش، متضرر مادی هم بشود.

ضمناً بر این قلم فرض آمده است تا از همه کسانی که در نشر دلنوشته آن دلسوخته، قدمی برداشته یا قلمی زده و یا از آن خوشحال شده‌اند، قدردانی نموده و دستان آن با مرام های با معرفت را، به گرمی بفشرد، خصوصاً جناب آقای اقتداری “کنارصندل” را.

موفق باشید
صمیمانه سپاسگزارم

طلبه‌ی بسیجی؛
علی زادسرجیرفتی

قم المقدسه؛ ۰۳ خرداد ۱۳۹۵

( لازم به توضیح است که زادسر جیرفتی از معدود شخصیتهایی است که بنا به نقل قولی از خودشان, تاکنون هیچ نامه ای را بدون جواب نگذاشته است.)

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =