. سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 11436 تاریخ انتشار : دوشنبه 10 خرداد 1395 | 16:01 ب.ظ

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان:

برای دومین بار ۱۲ نفر از نویسندگان و شاعران جنوب کرمان در کارگاه ادبی تهران شرکت کردند

  به گزارش سایت کنارصندل ، سید حسین طیبی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: برای دومین بار ۱۲ نفر از نویسندگان و شاعران جنوب کرمان در کارگاه ادبی تهران شرکت کردند.   وی بیان کرد: به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان امسال در دو دوره […]

IMG_5881

 

به گزارش سایت کنارصندل ، سید حسین طیبی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: برای دومین بار ۱۲ نفر از نویسندگان و شاعران جنوب کرمان در کارگاه ادبی تهران شرکت کردند.

 

وی بیان کرد: به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان امسال در دو دوره شعر و داستان ۱۲ نفر از نویسندگان و شاعران جوان جنوب کرمان برای دوره‌ آموزشی شعر و داستان به تهران اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: این کارگاه های ادبی توسط بنیاد شعر و ادبیات ایرانیان برای آموزش جوانان نویسنده و شاعر جوان کشور برگزار می شود و خروجی بسیار خوبی تاکنون در پی داشته است.

 

طیبی تصریح کرد: برگزاری نشست‌های پرسش و پاسخ، محافل داستان‌خوانی و شعرخوانی ،گشت نیمه‌روزه در نمایشگاه بین المللی کتاب و جلسات صمیمی با اساتید برتر داستان‌نویسی و شعر کشورمان از دیگر برنامه‌های این دوره ادبی بوده است.

 

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان یادآور شد:در سال گذشته نیز ۱۹ نفر از نویسندگان جوان جنوب کرمان به همت این اداره کل به کارگاه ادبی اعزام شدند که در هشتمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد ، خانواده براهام از هنرمندان جنوب کرمان که این خانواده همگی شاعر و نویسنده می باشند ،توسط وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی ،بنیاد شعر و ادبیات ایرانیان و هوشنگ مرادی کرمانی در تالار وحدت مورد تقدیر قرار گرفتند و تندیس جایزه ادبی جلال آل احمد به این خانواده تعلق گرفت.

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =