نشست هم اندیشی مسئولین و فعالان اجتماعی در عنبرآباد برگزار شد/تصاویر


Warning: Use of undefined constant has_post_thumbnail - assumed 'has_post_thumbnail' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/konarsan/public_html/wp-content/themes/shoraa/tabnakweb/print.php on line 27

چاپ

به گزارش سایت کنارصندل ،نشست هم اندیشی مسئولین ، فعالین اجتماعی،سازمان های مردم نهاد با موضوع برسی مشکلات و مسائل معلولین و عوامل نشاط و آسیب های اجتماعی در عنبرآباد برگزار شد.

 

۰۰۰۰۱۳

 

محمد حجتی پور فرماندار عنبرآباد در این نشست ضمن تاکید بر نقش اقتصاد در حوزه فرهنگ گفت: مردم باید پای کار باشند تا عوامل مشکلات فرهنگی که موانع سرمایه گزاری است رفع شود.

 

حجتی پور اظهار داشت: بخش زیادی از مشکلات فرهنگی نیاز به رونق اقتصادی دارد و فرهنگ و اقتصاد باید کنار هم رشد کنند.

 

فرماندار عنبرآباد بیان داشت: باید فرهنگ های درست را در بین مردم جا بیندازم تا دید مردم نسبت به معلولین عوض شود.

 

وی افزود : بسترهای مناسب برای ورود به معلولین به اجتماع و فعالیت های اجتماعی را باید مهیا کرد که نقش مشارکت مردم و سازمان های در این زمینه بیشتر محسوس می شود.

 

حجتی پور گفت: زیر ساخت های اقتصادی  باید درست شوند که اقتصاد مقاومتی بهترین راه است و اتاق بازرگانی دارد این زیر ساخت ها را درست می کند.

 

۰۰۰۰۷

 

سبحانی دادستان عنبرآباد در این جلسه اظهار داشت: معلولین سمبل مقاوت هستند.

 

سبحانی گفت : شاید توجه کمتری به این قشر شده و عدم حضورشان در جامعه باعث شده کمتر دیده شوند.

دادستان عنبرآباد بیان داشت: معضلات اجتماعی ناشی از مساءل اقتصادی است و بحث اقتصاد بستر مساءل فرهنگی است.

 

سبحانی خاطر نشان کرد: عمده مساءل اقتصادی شهرستان به کشاورزی مربوط میشد و ضررهایی که کشاورزان متحمل می شوند که می توان کمپین هایی ایجاد کرد و نماینده و مسءولین در چهارچوپ انصاف و ادب مطالبه گری کرد.

 

سبحانی در خصوص بحث پیشگری از آسیب های اجتماعی گفت: افراد ناصالح و هنجار شکن نیاید الگوی جوانان و نوجوانان باشند و نباید نسبت به این بی توجه بود چون این ناهنجاری ممکن است گریبانگر خانواده خودمان باشند.

 

۰۰۰۰۶

 

وی بیان کرد:  با انجام کار فرهنگی خوب می شود آمار خیلی ازمشکلات اجتماعی را کاهش داد.

 

سبحانی خاطر نشان کرد: فضای مجازی عرصه تاخت و تاز عده ای افراد ناصالح شده،فضای مجازی هم تهدید است هم فرصت که باید افراد  موفق و صالح باید مدیربت درست در فضای مجازی را در دست بگیرند.

 

وی با توجه نقش خود مردم در کاهش آسیب های اجتماعی بیان داشت: هر جا خود مردم خواسته اند و حضور داشتند نتیجه ثمر بخش بوده است.

 

در این جلسه فعالین اجتماعی و معلولین نظر و پیشنهاد خود را مطرح کردند.  

 

۰۰۰۰۱۲ ۰۰۰۰۴

انتهای پیام/.