وقتی غرور کاذب دو برادر, آنها را ۲۲ سال در زندان جیرفت حبس میکند


Warning: Use of undefined constant has_post_thumbnail - assumed 'has_post_thumbnail' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/konarsan/public_html/wp-content/themes/shoraa/tabnakweb/print.php on line 27

چاپ

به گزارش سایت کنارصندل, دو برادر جوان سرشار از غرور کاذب در اتفاقی ناخواسته مرتکب جرم موجب قصاص شده و در یک درگیری محلی با ضربات چاقو فردی را به قتل رساندند.

رییس اداره زندان جیرفت در بازدید از اندرزگاه بزرگ این اداره با دیدن این دو مددجو گفت عملی که فکر و تفکر در آن نباشد انسان را بیراه می کشاند و عمل این دو مددجو ناشی از غرور و بی فکری می باشد.

حسین برشان افزود مددجویان م –آ و ا-آدر جوانی بدون اینکه به نتیجه کار خود فکر کنند مرتکب جرم قتل شده و ۲۲ سال از زندگی و جوانی خود را در حبس می گذرانند
وی اظهار داشت با توجه به اینکه هر دو دو مددجو متوجه اشتباه خود شده و هم اکنون پشیمان و نادم میباشند ولی تاوان سختی را متحمل شدند.

برشان خاطر نشان کرد این مددجویان با شرکت در فعالیتهای فرهنگی و مذهبی اصلاح شده و در مسیر صحیح زندگی قرار گرفته اند ولی با توجه به اینکه جرم این مددجویان منوط به رضایت شکات می باشد بایستی حتما رضایت اولیاء دم اخذ گردد و از آنجایی که اولیاءدم درخواست دیه به مبلغ ۲میلیارد ریال نموده و مددجویان از عهده پرداخت دیه بر نمی آیند و تا پرداخت دیه و رضایت شکات پرونده حاصل نگردد امیدی به آزادی آنان نمی باشد.

رییس اداره زندان جیرفت همچنین ضمن بازدید اتاق به اتاق و عرض حضوری با مددجویان دستورات لازم را جهت بر طرف شدن مشکلات و یا پیگیری مشکلات مددجویان ارائه نود و از همکاران خواست از تمام امکانات موجود در جهت کاهش مشکلات مددجویان استفاده کنند و تا حد توان نسبت به این مهم اقدام نمایند.