. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 14168 تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مرداد 1395 | 03:45 ق.ظ

فرماندار جیرفت طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

  به گزارش سایت کنارصندل ،احمد امینی روش فرماندار شهرستان جیرفت طی پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه روز بزرگداشت خبرنگار را تبریک گفت.   ن و القلم و مایسطرون   جان نباشد جز خبر در آزمون             هر که را افزون خبر جانش فزون  اقتضای جان چو ای دل آگهی است    هر که آگه تر بود جانش […]

۰۱۷۰

 

به گزارش سایت کنارصندل ،احمد امینی روش فرماندار شهرستان جیرفت طی پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه روز بزرگداشت خبرنگار را تبریک گفت.

 

ن و القلم و مایسطرون

 

جان نباشد جز خبر در آزمون             هر که را افزون خبر جانش فزون 

اقتضای جان چو ای دل آگهی است    هر که آگه تر بود جانش قوی است

 

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود.

این روز شکوهمند را که روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم.

این روز، یادآور حماسه آفرینی های آن هایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند. یاد و خاطره شهیدان خبرنگار را هم گرامی می داریم.

ازاینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش نموده اید و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و اسرار خصوصی و شوون انسانی که مطابق با قوانین ملی و بین المللی مربوط به حفظ حقوق شهرت با معیارهای اخلاقی است، اهتمام ورزیده اید؛ تشکر می نمایم.

 

احمد امینی روش

فرماندار شهرستان جیرفت

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =