. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 14504 تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مرداد 1395 | 13:24 ب.ظ

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهانگردی استان کرمان به عنوان مرکز برتر کشوری انتخاب شد

  به گزارش کنارصندل ،به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی جهانگردی استان کرمان، در همایشی که در محل موسسه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار شد و دانشگاه جهانگردی استان به عنوان مرکز برتر در ترم تحصیلی بهمن ۹۵-۹۴ و  از آقای حمید مرتضوی به عنوان مدیر برتر کشوری تقدیر شد.   […]

IMG-20160814-WA0023

 

به گزارش کنارصندل ،به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی جهانگردی استان کرمان، در همایشی که در محل موسسه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار شد و دانشگاه جهانگردی استان به عنوان مرکز برتر در ترم تحصیلی بهمن ۹۵-۹۴ و  از آقای حمید مرتضوی به عنوان مدیر برتر کشوری تقدیر شد.

 

این ارزیابی در حوزه هایی از قبیل آموزشی، اداری و مالی، امور فارغ التحصیلان، فرهنگی، جذب دانشجو در ترم بهمن ماه ۹۵-۹۴، برگزاری دوره های کوتاه مدت و مسئولیت پذیری انجام گرفت.

IMG-20160814-WA0025

 

دکتر مرتضوی بیان کرد: که در شش ماه مسولیتم در این مرکز ، برنامه عملیاتی یکساله در همه حوزه ها تهیه و مدون کردیم که این کار باعث رشد چشمگیر این مرکز در بین مراکز علمی کاربردی مؤسسه میراث فرهنگی کشور شد و برای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با "اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل" اقدام به آموزش متقاضیان در شهرستانهای محروم کردیم که بتوانند ایجاد اشتغال پایدار و کارآفرینی کنند.

 

 وی گفت: برای گسترش صنعت گرشگری و هتل داری در سطح استان اقدام به برگزاری ۹ دوره آموزشی توانمند سازی ضمن خدمت برای عوامل مرتبط (عوامل پلیس، دهیاران، مدیران و پرسنل هتل، رستوران های سنتی و بین راهی، رانندگان تاکسی، عوامل ستاد اجرایی سفر و مدیران مدارس اسکان سفر) با این صنعت با کیفیت و کمیت بالایی کردیم که در کشور  کم نظیر بود.

IMG-20160814-WA0024

 

مرتضوی بیان کرد: با توجه به اشتغال زایی و مهارتی بودن رشته ای این دانشگاه استقبال خوبی در جذب دانشجو ترم بهمن ۹۵-۹۴ داشته ایم که ایجاد فرهنگ کارآفرینی در بین دانشجویان ، ایجاد اشتغال، انجام فعالیت های پژوهشی، کارهای فرهنگی و جذب دانشجو از اولویت های ویژه اینجانب در دانشگاه خواهد بود.

 

مرتضوی اشاره کرد که این دانشگاه در ترم مهر ماه در بیش از ۲۰ رشته (مدیریت گردشگری، مدیریت امور فرهنگی، طراحی فرش،‌ هتل داری، نقاشی ، طلا و جواهر گرایش سنگ های قیمتی و گوهر نشانی،‌ مرمت و احیا بنا، صنایع چوبی، صنایع فلزی، ارزیابی صنایع دستی و میراث فرهنگی، صنایع سنگی، ابگینه ، اشپزی، امور شریفات، سفال و کاشی سنتی، عکاسی، عمران نگهداری و ساختمان و ..)، بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد که متقاضیان در مرکز استان به خ شهدا ( زریسف )کوچه شماره ۶ مراجعه یا با شماره تلفن ۳۳۳۲۵۲۶۲، ۰۹۳۸۶۱۸۱۳۸۸ و ۰۹۱۳۸۴۰۳۷۴۸ تماس و شهرستانها برای پیش ثبت نام به ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همان شهرستان مراجعه نمایند.

 

در همین راستا وی اشاره کرد: علاقمندان اوایل شهریور ماه از طریق سایت sanjesh.org ثبت نام نهایی را انجام دهند.

IMG-20160814-WA0022

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =