. چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 15182 تاریخ انتشار : پنجشنبه 4 شهریور 1395 | 04:00 ق.ظ

فرماندار جیرفت:

بهره‌برداری از طرح گاز رسانی ساردوئیه تا پایان سال ۹۶

به گزارش کنارصندل ،فرماندار شهرستان جیرفت گفت: طرح گازرسانی به بخش ساردوئیه تا سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.   احمد امینی‌روش بعداز در حاشیه بازدید از پرژوه گازرسانی شهردرب بهشت افزود: این پروژه از ۱۲ بهمن سال ۹۴ عملیات اجرایی آن شروع شده است. طول گازرسانی این پروژه ۷۲ کیلومتر بوده و این طرح بالای […]

به گزارش کنارصندل ،فرماندار شهرستان جیرفت گفت: طرح گازرسانی به بخش ساردوئیه تا سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

 

احمد امینی‌روش بعداز در حاشیه بازدید از پرژوه گازرسانی شهردرب بهشت افزود: این پروژه از ۱۲ بهمن سال ۹۴ عملیات اجرایی آن شروع شده است. طول گازرسانی این پروژه ۷۲ کیلومتر بوده و این طرح بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

وی با بیان اینکه ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار اولیه برای این طرح پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: طرح گازرسانی به بخش ساردوئیه تا سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

 

امینی‌روش عنوان کرد: با اتمام عملیات گازرسانی در بخش ساردوئیه ۲ هزار و ۷۰۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می‌شوند. این طرح در مرحله اول مرکز شهر و بخش  و تا شعاع ۸ کیلومتر از مرکز بخش اجرا می‌شود.

 

وی افزود: در اجرای طرح‌های صنعتی که برای مراکز بخش‌ها تعریف می‌شود واحدهای تولیدی که در حاشیه شهرستان قرار دارند می‌توانند از گاز به عنوان سوخت جایگزین استفاده کنند.

ContentImages_25887 ContentImages_25892 ContentImages_25893 ContentImages_25896

 

انتهای پیام/.


 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =