. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 15623 تاریخ انتشار : یکشنبه 14 شهریور 1395 | 04:50 ق.ظ

فرماندارجیرفت:

زیر ساخت های ارتقای دهستان علی آباد عمران به شهر هرچه سریعتر مهیا شود/ اداره های مرتبط شبانه روزی تلاش کنند

فرماندارجیرفت گفت: زیر ساخت های ارتقای دهستان علی آباد به شهر هرچه سریعتر مهیا شود و اداره های مرتبط شبانه روزی تلاش کنند.     وی افزود:‌دهستان علی آباد با ظرفیت های متفاوت و جمعیت بالا می تواند به شهر تبدیل شود لذا باید زمینه ارتقاع زیرساخت را باید مهیا کنیم   احمد امینی روش […]

فرماندارجیرفت گفت: زیر ساخت های ارتقای دهستان علی آباد به شهر هرچه سریعتر مهیا شود و اداره های مرتبط شبانه روزی تلاش کنند.

 

IMG_5694

 

وی افزود:‌دهستان علی آباد با ظرفیت های متفاوت و جمعیت بالا می تواند به شهر تبدیل شود لذا باید زمینه ارتقاع زیرساخت را باید مهیا کنیم

 

احمد امینی روش در حاشیه در نشست رفع مشکلات روستای علی آباد مرکز دهستان که به با حضور نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران در این روستا برگزار شد افزود: این دهستان یکی از مناطقی است که می تواند به عنوان شهر باشد که باید زیر ساخت های آن آماده شود.
 


وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در ورودی و بلوار این روستا گفت: اداره راه و شهرسازی به همراه دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طرح بهسازی ورودی اسن دهستان را تهیه کنند.
 

IMG_5750


امینی روش خاطرنشان کرد: اداره برق شهرستان های جیرفت و عنبرآباد نسبت به جابه جای تیر های برق اطراف بلوار ورودی دهستان علی باد اقدام کنند.
 


فرماندار جیرفت با اشاره به اختصاص اعتبار برای زمین چمن و سالن ورزشی این دهستان بیان کرد: دهیاری هرچچه سریعتر بحث آب مجموعه ورزش را مرتفع کند تا اداره ورزش و جوانان زمینه چمن و احداث سالن چند منظوره را در دستور کار خود بگذارد.
 


وی ادامه داد: بلوار مرکز تحقیقات که باند دوم آن توسط دهیاری زیر سازی شده مقرر شد اداره کل راه و شهرسازی این بلوار را آسفالت کند.
 


فرماندار جیرفت به همراه نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ،روسای ادرات راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، برق، جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، آب روستایی و معاون مدیرکل راه و شهرسازی از دهستان علی آباد بازدید و بر رفع مشکلات آن تاکید کردند.

 

IMG_5685 IMG_5690 IMG_5696 IMG_5697 IMG_5700 IMG_5722 IMG_5740 IMG_5747 IMG_5749 IMG_5752 IMG_5753 photo_2016-08-03_13-53-00 IMG_5758

 

انتهای پیام/.

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =