. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 15786 تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 شهریور 1395 | 15:35 ب.ظ

فرماندار دزفول:

در حال حاضر صادرات محصولات کشاورزی تولید دزفول و جیرفت به کشور روسیه نهایی شده

به گزارش سایت کنارصندل، معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه دزفول با تاکید بر ضرورت مرز هوایی فرودگاه دزفول لازمه توسعه بخش کشاورزی شمال خوزستان را ایجاد مرز هوایی دانست و گفت:بدون مرز هوایی کشاورزی شمال خوزستان نابود می شود. حبیب اله آصفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در حال حاضر […]

به گزارش سایت کنارصندل، معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه دزفول با تاکید بر ضرورت مرز هوایی فرودگاه دزفول لازمه توسعه بخش کشاورزی شمال خوزستان را ایجاد مرز هوایی دانست و گفت:بدون مرز هوایی کشاورزی شمال خوزستان نابود می شود.

حبیب اله آصفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در حال حاضر صادرات محصولات کشاورزی تولید دزفول و جیرفت به کشور روسیه نهایی شده ولی به دلیل نبود مرز هوایی امکان صادرات محصولات کشاورزی دزفول وجود ندارد این درحالی است که جیرفت از این موقعیت استفاده کرده و سالانه بخش قابل توجهی از محصولات این منطقه به خارج صادر می شود اما دزفول از این بازار بزرگ محروم مانده است.
آصفی اظهار کرد:متاسفانه به دلیل نبود مرز هوایی محصول گشنیز و شوید دزفول به قیمت سه هزار ریال از کشاورزان خریداری و به قیمت ۱۴۰ هزار ریال در شمال کشور به دیگر کشورها صادر می شود و از این بابت سودی عاید کشاورزان زحمتکش دزفول نمی شود.
وی تاکید کرد اگر مشکل مرز هوایی فرودگاه دزفول حل شود محصولات کشاورزی شمال خوزستان در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب در بازار کشورهای مختلف عرضه می شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =