. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 15779 تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 شهریور 1395 | 15:27 ب.ظ

یک شرور سابقه دار در جیرفت دستگیر شد

به گزارش سایت کنارصندل، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری شرور سابقه داری که با قدرت نمایی ، عربده کشی و اخاذی باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود خبرداد. سرهنگ ماشاالله ملائی گفت:با توجه به این که متهم با نقشه قبلی و به صورت آنی در نقطه ای اقدام به شرارت […]

به گزارش سایت کنارصندل، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری شرور سابقه داری که با قدرت نمایی ، عربده کشی و اخاذی باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود خبرداد.

سرهنگ ماشاالله ملائی گفت:با توجه به این که متهم با نقشه قبلی و به صورت آنی در نقطه ای اقدام به شرارت و اخاذی می کرد و سریعا از صحنه متواری می شد، لذا ماموران به صورت نامحسوس طی چندین روز نقاطی را که احتمال شرارت وجود داشت را پوشش دادند.
وی افزود : سرانجام پس از چندین روز تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی درست لحظه ای که متهم در یکی از نقاط شهر ضمن عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان قصد اخاذی با سلاح سرد را داشت ماموران با هوشیاری و عکس العمل سریع نامبرده را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

وی خاطر نشان کرد : این شرور سابقه دار که چندین فقره اخاذی، ایجاد مزاحمت، رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی را در پرونده خود دارد، برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهارده =