. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 15896 تاریخ انتشار : یکشنبه 21 شهریور 1395 | 10:15 ق.ظ

سید کمال خوشکام به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر جیرفت انتخاب شد

به گزارش سایت کنارصندل، سخنگوی شورای اسلامی شهر جیرفت گفت: انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر جیرفت برای چهارمین سال با حضور فرماندار برگزار شد و سید کمال خوشکام به عنوان رئیس شورا اسلامی انتخاب شد. روح الله میرکهنوج عصر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این انتخابات سید کمال خوشکام با ۹ رای موافق […]

به گزارش سایت کنارصندل، سخنگوی شورای اسلامی شهر جیرفت گفت: انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر جیرفت برای چهارمین سال با حضور فرماندار برگزار شد و سید کمال خوشکام به عنوان رئیس شورا اسلامی انتخاب شد.

روح الله میرکهنوج عصر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این انتخابات سید کمال خوشکام با ۹ رای موافق و دو رای سفید به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر جیرفت، حسین مجاز با ۹ رای موافق و ۲ رای سفید به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر جیرفت انتخاب شدند.
وی ادامه داد: روح الله میرکهنوج نیز با ۱۰ رای موافق و یک رای سفید به عنوان سخنگو، محمدرضا مشایخی با ۱۰ رای موافق و یک رای سفید به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.
میرکهنوج خاطرنشان کرد: شفیقه شفیعی و کوچکعلی کمالی هم با ۱۱ رای موافق به ترتیب منشی اول و دوم شورای اسلامی شهر جیرفت انتخاب شدند.
وی با بیان این مطلب که شورای اسلامی شهر جیرفت ۱۱ عضو دارد، تصریح کرد: این انتخابات برای یک سال انجام شده است.
میرکهنوج خاطرنشان کرد: امید است که اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت همانند گذشته با همدلی و همکاری برای توسعه و اجرای طرح های عمران شهری تلاش کنند.download-3

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =