. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 17027 تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 | 14:31 ب.ظ

فرماندار جیرفت:

۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سال ۹۵ به راههای روستایی بخش اسماعیلی اختصاص داده شده است/ تصاویر

به گزارش کنارصندل ،فرماندار جیرفت در حاشیه بازدید از روند آسفالت محور روستای حسین آباد زینل آباد در بخش اسماعیلی گفت : ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سال ۹۵ به راههای روستایی بخش اسماعیلی اختصاص داده شده است.    صبح امروز، فرماندار جیرفت به همراه امام جمعه بلوک، نماینده مردم شریف شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در […]

به گزارش کنارصندل ،فرماندار جیرفت در حاشیه بازدید از روند آسفالت محور روستای حسین آباد زینل آباد در بخش اسماعیلی گفت : ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سال ۹۵ به راههای روستایی بخش اسماعیلی اختصاص داده شده است.

 

 صبح امروز، فرماندار جیرفت به همراه امام جمعه بلوک، نماینده مردم شریف شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل راه و شهرسازی  جنوب کرمان ، معاون برنامه ریزی فرمانداری ،بخشدار اسماعیلی ،مدیر اداره راه شهرستان و شهردار بلوک  از روند آسفالت محور روستای حسین آباد زین آباد در بخش اسماعیلی  بازدید کردند.

 

فرماندار جیرفت گفت: ۲۰ کیلومتر راه روستایی در بخش اسماعیلی با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و دویست میلییون تومان تا پایان سال ۹۵ احداث میگردد .

 

 وی افزود: راه های روستایی با همکاری بخشداری و اداره راه وشهرسازی به صورتی که زیر سازی توسط بخشداری از محل اعتبارات دهیاری ها و آسفالت پروژه های مذکور از محل اعتبارات ملی توسط اداره راه وشهرسازی شهرستان انجام میگردد .

 

امینی روش تصریح کرد: زیرساخت روستاهای بخش اسماعیلی در حال تکمیل شدن است.

 

وی افزود: گام های بلندی در جهت توانمند سازی روستاها برداشته شده است و نگاه ویژه دولت به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته است.

 

امینی روش با تشکر از امام جمعه بلوک ، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد ،مدیرکل راه و شهرسازی ، بخشدار اسماعیلی ،شهردار بلوک ،مدیر راه شهرستان و دهیاران و شوراهای اسلامی بخش اسماعیلی گفت: با همراهی و همدلی ای که در بین مسئولان وجود دارد ، همه ی توان را در جهت شکوفایی روستاها به کار خواهیم گرفت.

 

وی افزود: اساساً حوزه های روستایی ، نقش مهمی در توسعه ملی ایفا می‌کنند، و توجه به زیرساخت های روستایی در ابعاد مختلف می تواند نقش موثری در توسعه منطقه ای و ملی داشته باشد.

 

فرماندار جیرفت خدمت رسانی مطلوب تر به مناطق روستایی را بسیار مهم برشمرد و اضافه کرد: مشارکت مردمی و اعتماد آنان به مسئولان به عنوان یک سرمایه ارزشمند به حساب می آید که نباید آن را از دست داد.

 

نماینده مردم شریف جیرفت و عنبرآباد نیز در حاشیه بازدید از روند آسفالت محور روستای حسین آباد زینل آباد در بخش اسماعیلی بیان کرد: امروز در بخش اسماعیلی  و شهرستان جیرفت  و عنبرآباد فضایی باز شده است که غیر از کار و خدمت کسی به چیزی دیگر توجه و نکاه نمی کند .

 

وی افزود: ما باید تمام توانمان را به کار ببریم  که در سایه ی وحدت و همدلی  بتوانیم گوشه ای از مشکلات این مردم را مرتفع نمائیم.

 

img_6581 img_6574 img_6587 img_6591 img_6613 img_6612 img_6594

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =