. سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 17414 تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 مهر 1395 | 13:52 ب.ظ

به مدیرمسئولی یاسر سیستانی نژاد و سردبیر شهرام پارسا مطلق :

دوماهنامه « پیام داستان » رسید

به گزارش کنارصندل ،دوماهنامه «پیام داستان» به صاحب ‌امتیازی موسسه مطبوعاتی «پیام‌آوران»، مدیرمسئولی یاسر سیستانی نژاد و سردبیر شهرام پارسا مطلق در ۱۱۶ صفحه با قیمت دو هزار تومان، پس از رونمایی که عصر دوشنبه ۱۲ مهر ماه در مکان کتاب فروشی طاقچه برگزار شد، در دکه‌های مطبوعاتی سراسر کشور قرار گرفت.   شهرام پارسا […]

به گزارش کنارصندل ،دوماهنامه «پیام داستان» به صاحب ‌امتیازی موسسه مطبوعاتی «پیام‌آوران»، مدیرمسئولی یاسر سیستانی نژاد و سردبیر شهرام پارسا مطلق در ۱۱۶ صفحه با قیمت دو هزار تومان، پس از رونمایی که عصر دوشنبه ۱۲ مهر ماه در مکان کتاب فروشی طاقچه برگزار شد، در دکه‌های مطبوعاتی سراسر کشور قرار گرفت.

 


شهرام پارسا مطلق، سردبیر دو ماهنامه پیام داستان درباره اهداف « پیام داستان » گفت: «  اکثر نشریات ادبی کشور بیشتر به کارهای شکل گرا می پردازند. هر چند نمی توان با قطعیت و به صورت مطلق نظر داد اما نشریات تخصصی ادبیات به دلیل پرداختن بیش از حد به نظریات و فرم های پیچیده با عموم مردم جامعه فاصله گرفته اند و ما احساس کردیم که جای یک نشریه تخصصی ادبی که عموم مردم از آن استقبال کنند در بین نشریات کشور خالی است. »
 

 

وی افزود: « ما در این نشریه سعی خواهیم داشت که هم نظر عموم مردم را جلب کنیم و هم اینکه نشریه محملی برای تضارب آرا و افکار نویسندگان و شاعران مختلف باشد. بدون شک ما هنوز در ابتدای راه هستیم و هیچ شروعی بدون عیب و نقص نیست. اما هدف ما این است که با همکاری تمامی اهل فرهنگ و ادب کرمان گامی کوچک در راستای شکوفایی فرهنگ و ادب استان و کشور برداریم، چرا که هدف این نشریه فقط پرداختن به ادبیات استان نیست و ما به تدریج به سوی کشوری شدن گام برخواهیم داشت.  »
 

 

دوماهنامه « پیام داستان » با آثار و گفتاری از: مانا آقایی، الاهه آذرنوش، مهرداد بهزادی، منصور علی مرادی، شهرام پارسا مطلق، محمدعلی ثانی، علیرضا دور اندیش، کیوان براهام، رضا زنگی آبادی، حسین سبزه صادقی، مهدی صمدانی، محمد علی علومی، کیومرث منشی زاده، محمد حسن مرتجا، سیدعلی میرافضلی، مهدی گنجوی، مازیار نسیمی، قدسی صباحی، محمدرضا سالاری و . . . » را می توانید در کتاب فروشی های شهرستان جیرفت « چهاراه فرمانداری کتابخانه محلاتی، دکه روزنامه فروشی میدان امام، دکه روزنامه فروشی چهاراه فرمانداری جنب اداره ثبت و احوال، کتابفروشی نشر دانش جنب اداره پست و کتاب فروشی شهر کتاب روبروی مجتمع افشار » خریداری کنید و همچنین به دوستان خود معرفی کنید.

 

img_20161013_134840


سایت کنارصندل این موفقیت بزرگ را به دوست داران ادبیات و همچنین به موسسه مطبوعاتی «پیام‌آوران » تبریک عرض می نماید.

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =