. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 17526 تاریخ انتشار : دوشنبه 26 مهر 1395 | 16:12 ب.ظ

خانوارها در جیرفت و عنبرآباد برای دریافت سهمیه نفت، زودتر در سامانه تجارت آسان ثبت نام کنند.

به گزارش سایت کنارصندل، سرپرستان خانوارهای شهرستان های جیرفت و عنبرآباد برای دریافت کالابرگ نفت سفید برای تحویل نفت سفید در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد ثبت اطلاعات خود در این سامانه اقدام کنند. مهندس احمد سالاری فر رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان جیرفت گفت: کالا برگ نفت سفید به خانوارهای بدون گاز […]

به گزارش سایت کنارصندل، سرپرستان خانوارهای شهرستان های جیرفت و عنبرآباد برای دریافت کالابرگ نفت سفید برای تحویل نفت سفید در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد ثبت اطلاعات خود در این سامانه اقدام کنند.

مهندس احمد سالاری فر رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان جیرفت گفت: کالا برگ نفت سفید به خانوارهای بدون گاز طبیعی اختصاص می‌یابد.
سالاری فر افزود : تاکنون از مجموع ۶۴ هزار خانوار ثبت نام شده دوره قبل فقط ۲۰ درصد برای ثبت نام و دریافت کالا برگ مراجعه کرده اند که این روند با توجه به در پیش بودن فصل سرد سال برای مردم و عاملان توزیع نفت سفید مشکل ساز خواهد شد.

وی با بیان اینکه کالابرگ شماره ۳ در حال حاضر برای دریافت سهمیه نفت خانوارهای شهرستانهای جیرفت وعنبراباد اعلام شده است تاکید کرد : تحویل نفت سفید فقط در قبال تحویل کالابرگهای جدید امکان پذیر است.

رییس شرکت پخش فراورده های نفتی شهرستان جیرفت گفت:برای هر خانوار در این مرحله ۲۲۰ لیتر نفت سفید به عنوان سهمیه پاییزی تا پایان آبان در نظر گرفته شده است .
۵۷ نمایندگی تعاونی عشایری ،شهری و روستایی در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد فعال و آماده توزیع نفت سفید به خانوارهای ساکن در این مناطق هستند.

نظرات بینندگان:

  1. احمدرئیسی سیسیتانی گفت:

    دریافت نفت سفید

  2. احمدرئیسی سیسیتانی گفت:

    Www .raisi3499@Gmail. Com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 11 =