. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 17718 تاریخ انتشار : پنجشنبه 29 مهر 1395 | 21:29 ب.ظ

مسئول بسیج داشجویی جیرفت عنوان کرد:

بسیج دانشجویی جیرفت، نخبگان انقلابی را به مراکز علمی و آموزشی معرفی می کند

به گزارش سایت کنارصندل، کیوان محمودی مسئول بسیج داشجویی ظهر امروز ( ۲۹ مهر) در جمع اصحاب رسانه گفت: شهرستان جیرفت با مؤسسه آموزش عالی ماهان در راستای ارتقاء سطح علمی دانشجویان دانشگاه ها در سطوح مختلف همکاری می کنیم. وی افزود: یکی از مزیت های همکاری با نهادها و مراکز آموزشی نهادینه کردن تفکر […]

به گزارش سایت کنارصندل، کیوان محمودی مسئول بسیج داشجویی ظهر امروز ( ۲۹ مهر) در جمع اصحاب رسانه گفت: شهرستان جیرفت با مؤسسه آموزش عالی ماهان در راستای ارتقاء سطح علمی دانشجویان دانشگاه ها در سطوح مختلف همکاری می کنیم.

وی افزود: یکی از مزیت های همکاری با نهادها و مراکز آموزشی نهادینه کردن تفکر جمعی و راه اندازی اتاق های فکر در جهت بسط و توسعه فعالیت های گروهی نزد مدیران این مؤسسه ها است.

مسئول بسیج داشجویی جیرفت عنوان کرد: نظام آموزشی هدفمند برای همه دانشجویان ما یکسان است که می توان با بهره گیری از تجربیات پویا، نوآوری، تعهد و توکل بر خداوند متعال این مسیر را پیش رفت.

وی یکی از مزایای این همکاری و تعامل علمی و آموزشی را برگزاری همایش های مشاوره ای و آموزشی، دوره های حضوری و غیر حضوری ویژه کلیه رشته ها دانست و بیان داشت: تأمین منابع مطالعاتی و بسته های آموزشی جدید برای دانشجویان و معرفی آنان به این مؤسسات، از دیگر ویژگی های این مهم است.

کیوان محمودی در این راستا شناسایی و معرفی دانشجویان نخبه دانشگاه ها را به مؤسسه آموزش عالی ماهان را در دستور کار این همکاری عنوان کرد و با توجه به فرمایش مقام معظّم رهبری مدظله العالی نسبت به بحث نخبه پروری در دانشگاه ها و ایجاد زمینه موفقیت بیشتر آنان در تحصیل گفت: ما دانشجویان نخبه و انقلابی را شناسایی و به این مرکز علمی آموزشی معرفی می کنیم تا نسبت به آموزش آنان سهمی داشته باشیم.

img10104938

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هجده =