. سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 17894 تاریخ انتشار : دوشنبه 3 آبان 1395 | 22:24 ب.ظ

معارفه دانشجویان جدید الورود در دانشگاه جیرفت

  به گزارش کنارصندل ،نشست معارفه دانشجویان جدید الورود در دانشگاه جیرفت با حضور ریاست، هیات رییسه، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.   رییس دانشگاه جیرفت در نشست معارفه دانشجویان جدید الورود این دانشگاه گفت: برنامه ریزی صحیح باعث پیشرفت و توسعه می شود.   امروز دنیا با سرعت در حال حرکت […]

۴۲۶۰۱۴۷۷۵_۱۰۸۴۵

 

به گزارش کنارصندل ،نشست معارفه دانشجویان جدید الورود در دانشگاه جیرفت با حضور ریاست، هیات رییسه، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

 

رییس دانشگاه جیرفت در نشست معارفه دانشجویان جدید الورود این دانشگاه گفت: برنامه ریزی صحیح باعث پیشرفت و توسعه می شود.

 

امروز دنیا با سرعت در حال حرکت است و باید با برنامه ریزی حرکت کنیم و از پیشرفت علمی عقب نمانیم.

photo_2016-10-25_10-18-05

دکتر ناصر برومند افزود: یکی از مهمترین رسالت های مهم دانشگاه تلاش برای رسیدن به تولید علم کاربردی است، لذا همه دانشجویان واساتید در این راستا باید حرکت کنند.

 

وی تصریح کرد: خداوند نعمت های فراوانی به ما داده، از دین اسلام که یک نگاه ویژه به علم دارد تا سایر نعمات لذا باید به نحو مطلوب در راستای رسیدن به هدف از آنها استفاده کنیم.

 

وی با اشاره به نگاه مقام معظم رهبری به علم به عنوان راه روشنگری خاطرنشان کرد: باید با سرمشق از فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای تولید علم با کیفیت حرکت کنیم و این امر باعث پیشرفت کشور خواهد شد.

 

وی با بیان این مطلب که امروز امنیتی را که شاهد آن هستیم مرهون خون شهدا، جانبازان و ایثارگران است بیان کرد: دولت مردان نیز با تمام توان در راستای تولید علم تلاش می کنند و حمایت خود را از این امر دو چندان کرده اند.

 

دکتر برومند گفت: مهمترین ویژگی که شما دانشجویان دارید توان علمی و استعدادی است که خداوند متعال به شما داده است، لذا باید با برنامه ریزی و تلاش خود زمینه پیشرفت کشور را فراهم کنید.

 

رئیس دانشگاه جیرفت افزود: باید تلاش کنیم از فرصتی که امروز به ما داده اند چه شما دانشجویان و چه اساتید به خوبی استفاده کنیم.

 

دکتر برومند خاطرنشان کرد: استفاده از تجربه اساتید و سایر پژوهشگران می تواند در راستای رسیدن به هدف بسیار مهم باشد و همچنین مشورت گرفتن و شرکت در بحث های مختلف از دیگر برنامه ها برای رسیدن به هدف است

photo_2016-10-25_10-18-02

. مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه جیرفت هم در این نشست گفت: دانشجویان و هر آنکس که می خواهد کاری را آغاز کند اولین کاری که باید انجام دهد تعیین هدف است زیرا داشتن هدف باعث افزایش امید در انسان می شود و لذا باید تلاش کنیم در راه رسیدن هدف از برنامه ریزی و تجربه دیگران استفاده کنیم.

 

حجت الاسلام شاهرخی افزود: مهارت های بسیاری را باید در راستای رسیدن به هدف فرا بگیریم و مهمترین آنها مثبت اندیشی است که باعث می شود از فرصت ها به نحو احسن استفاده کنیم.

photo_2016-10-25_10-17-59

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه نیز گفت: دانشگاه جیرفت اگرچه نو پا است اما ظرفیت های بسیار خوبی برای تولید علم و کسب دانش برای دانشجویان فراهم کرده است.

 

دکتر راوند افزود: اساتید جوان با انگیزه و دارای رزمه بسیار خوب و تجهیزات به روز زمینه تحصیل برای دانشجویان را فراهم کرده است، لذا دانشجویان تنها باید به تولید علم و پژوهش بیاندیشند

 

. وی خاطرنشان کرد: امرز باید با دانش و علم جایگاه خود را مشخص کنیم لذا باید با تمام توان در این راستا حرکت کنیم.

 

دکتر رواند بیان کرد: یکی از دستاورد های مهم دانشگاه جیرفت در بحث آموزشی قبولی ۲۳۴ نفر از دانشجویان این دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های معتبر کشور بود که نشانگر موفقیت دانشجویان و اساتید دانشگاه است.

photo_2016-10-25_10-17-55

در ادامه این نشست سرپرست معاون دانشجویی دانشگاه اظهار داشت: همه تلاش خود را در راستای رفاه دانشجویان به کار خواهیم گرفت و در این راستا از ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه استفاده خواهیم کرد.

 

دکتر اسماعیلی پور افزود: دانشجویان باید در راستای فعالیت های مختلف تلاش کنند و حوزه معاونت دانشجویی در این راستا با تمام توان با آنها همکاری خواهد کرد.

 

وی بیان کرد: تلاش خواهیم کرد از ظرفیت دانشجویان در برگزاری جشنواره ها و سایر برنامه ها استفاده کنیم..

photo_2016-10-25_10-17-50

در پایان این نشست خانم عطایی، کارشناس آموزش دانشگاه به معرفی سیستم گلستان و نحوه کار با آن پرداخت.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =