. یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 18101 تاریخ انتشار : یکشنبه 9 آبان 1395 | 21:17 ب.ظ

فرمانده انتظامی جیرفت خبر داد:

۵۴۰ واحد صنفی متخلف در جیرفت پلمپ شد

  به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ ماشاالله ملایی فرمانده انتظامی جیرفت گفت: مأموران اداره نظارت بر اماکن‌عمومی این فرماندهی به منظور ساماندهی واحدهای صنفی و برخورد با متخلفان از ابتدای سال جاری از ۲۸۰۰ واحد صنفی در نقاط مختلف شهرستان بازدید کردند.   سرهنگ ملائی از پلمپ ۵۴۰ واحد صنفی متخلف از ابتدای سال جاری […]

سرهنگ

 

به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ ماشاالله ملایی فرمانده انتظامی جیرفت گفت: مأموران اداره نظارت بر اماکن‌عمومی این فرماندهی به منظور ساماندهی واحدهای صنفی و برخورد با متخلفان از ابتدای سال جاری از ۲۸۰۰ واحد صنفی در نقاط مختلف شهرستان بازدید کردند.

 

سرهنگ ملائی از پلمپ ۵۴۰ واحد صنفی متخلف از ابتدای سال جاری تا کنون طی این بازدیدها درسطح شهرستان جیرفت خبر داد و اظهار‌داشت: ۲۹ قلیان سرا نیز تعطیل و برای این متخلفان صنفی پرونده قضایی تشکیل و برابر مقررات صنفی برخورد شد.

 

وی ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 15 =