. سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 18976 تاریخ انتشار : شنبه 29 آبان 1395 | 13:37 ب.ظ

یادواره شهدا دانش آموز و شهدا مدافع حرم در دبیرستان دخترانه فرهیختگان برگزار شد /تصاویر

به گزارش کنارصندل ، صبح امروز با حضور مسئولین یادواره شهدا دانش آموز و شهدا مدافع حرم در دبیرستان دخترانه فرهیختگان جیرفت  برگزار شد . فرمانده سپاه ناحیه بسیج شهرستان جیرفت در این یادواره گفت: بهترین دوران زندگی هر انسانی دوران جوانی و نوجوانی است و ما ۳۶ هزار شهید دانش آموز داریم که بهترین دوران […]

به گزارش کنارصندل ، صبح امروز با حضور مسئولین یادواره شهدا دانش آموز و شهدا مدافع حرم در دبیرستان دخترانه فرهیختگان جیرفت  برگزار شد .

فرمانده سپاه ناحیه بسیج شهرستان جیرفت در این یادواره گفت: بهترین دوران زندگی هر انسانی دوران جوانی و نوجوانی است و ما ۳۶ هزار شهید دانش آموز داریم که بهترین دوران زندگی شان را در جنگ شرکت نمودند و شهید شدند.

 

وی افزود: ۹۸ درصد خاطرات شهدا را اگر مطالعه کنید همگی آنها نوشته اندکه امام و رهبری را تنها نگذارید و همچنین سفارش به رعایت حجاب و رعایت حق بیت المال داشته اند.

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری جیرفت نیز در حاشیه این یادواره به خبرنگار ما گفت: شایسته است با الگو گرفتن از سیره و رفتار شهدای دانش آموز از خوبی های دنیا برای رسیدن به سعادت اخروی استفاده کرده و بدنبال تحقیق و پژوهش های اثر گذار در زندگی اجتماعی خود باشیم.

 

ما باید یاد شهدای دانش آموز که روزی در سن و سال آنها برای دفاع از خاک و میهن و دین و قرآن خود به جنگ رفتند و جان خودشان را فدا نمودند، گرامی داریم و این یادواره ها در تمامی مدارس برگزار و استمرار داشته باشد.

 

img_9618 img_9619 img_9621 img_9629 img_9634 img_9636 img_9637 img_9641 img_9642 img_9645 img_9653 img_9655

 

 

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =