. چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 19356 تاریخ انتشار : شنبه 13 آذر 1395 | 10:30 ق.ظ

آغاز همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها از امروز / برنامه گروه جیرفت چهارشنبه ۲۴ آذر ماه

به گزارش سایت کنارصندل، همایش آثار برگزیده جشنواره تئاتر استانها از امروز شنبه سیزدهم آذر ماه با حضور هنرمندان و تعدادی از مدیران در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر تهران آغاز می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، همایش آثار برگزیده جشنواره تئاتر استانها  از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۳ آذر […]

به گزارش سایت کنارصندل، همایش آثار برگزیده جشنواره تئاتر استانها از امروز شنبه سیزدهم آذر ماه با حضور هنرمندان و تعدادی از مدیران در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر تهران آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، همایش آثار برگزیده جشنواره تئاتر استانها  از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۳ آذر ماه با حضور هنرمندان و تعدادی از مدیران در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌شود.

براساس جدول ارائه شده از سوی ستاد برگزاری همایش، برنامه کامل پخش نمایش‌های منتخب که از ساعت  ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر میزبان مخاطبان خواهد بود.

 

برنامه گروه جیرفت / چهارشنبه ۲۴ آذر ماه

نمایش «دو به دل» ، نویسنده: جلیل امیری، کارگردان: سامان پهلوان درینی، گروه «شهر ایران» از جیرفت، مدت اجرا: ۷۰ دقیقه

 

در بخش برنامه‌های جنبی نیز بازدید از تماشاخانه‌های خصوصی و سایت تخصصی «ایران تئاتر»، نشست های آموزشی و کارگاهی، نشست با مدیران اداره کل هنرهای نمایشی،  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران، دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر، هیات مدیره تماشاخانه های خصوصی و مدیران سایت‌های تخصصی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده که جدول برنامه نشست ها و بازدیدها به تفکیک همراه با زمان و مکان برگزاری به طور جداگانه به آنها تحویل داده خواهد شد.

۱

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دو =