. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 19917 تاریخ انتشار : یکشنبه 28 آذر 1395 | 12:22 ب.ظ

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خبر داد:

نشست هم اندیشی با حضور اعضا و مسئولان عالی رتبه وزارت بهداشت در شهرستان جیرفت طی دو هفته آینده برگزار میشود

به گزارش سایت کنارصندل، محمد نعیم امینی فرد سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح تحول سلامت، گفت: مجلس در تلاش است زمینه رفع ایرادات این طرح را فراهم کرده تا با قدرت بیشتری ادامه یابد. این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: از سویی دیگر تشکیل پرونده الکترونیک […]

به گزارش سایت کنارصندل، محمد نعیم امینی فرد سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح تحول سلامت، گفت: مجلس در تلاش است زمینه رفع ایرادات این طرح را فراهم کرده تا با قدرت بیشتری ادامه یابد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: از سویی دیگر تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نظام ارجاع از دیگر مواردی است که باید مورد پیگیری قرار گیرد تا طرح تحول سلامت پرقدرت تر از قبل به جلو حرکت کند و این طرح با نگرشی جدید به حیات خود ادامه دهد.

وی یادآور شد: طرح تحول سلامت طرح وزارت بهداشت نیست بلکه به نوعی طرح نظام است و عقبگرد در آن معنا نخواهد داشت و لذا تلاش خواهیم کرد تا این طرح با رفع نقاط ضعف ادامه یابد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: این کمیسیون درنظر دارد طی دو هفته آینده نشست هم اندیشی را با حضور اعضا و مسئولان عالی رتبه وزارت بهداشت در شهرستان جیرفت برگزار کند تا به بررسی وضعیت طرح تحول سلامت بپردازد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

نظرات بینندگان:

  1. علی گفت:

    امیدواریم به اختلاسها و وضعیت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت هم رسیدگی بشود و فقط به خوشگذرانی وخوردن انواع میوه های جیرفت ختم نشود . همه منتظر واکنش مناسب دو قوه مقننه و دولت درقبال مدیر اختلاسگران هستند . دادگستری کار خود را به خوبی انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =