. شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 20196 تاریخ انتشار : یکشنبه 5 دی 1395 | 19:26 ب.ظ

مدیرکل صداوسیمای استان کرمان در جلسه شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان:

صدا و سیمای کرمان آماده است که ظرفیت های منطقه جیرفت و جنوب کرمان را پوشش دهد

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان گفت: ۸۸۰ دقیقه خبر به صورت رادیو و تلویزیونی، ۱۸۰۵ دقیقه برنامه در رادیو و همچنین ۳ هزار دقیقه برنامه در تلویزیون در یک ماه گذشته با محوریت جیرفت پخش شده است. صدا و سیمای کرمان آماده است که ظرفیت های منطقه جیرفت و جنوب کرمان را پوشش دهد […]

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان گفت: ۸۸۰ دقیقه خبر به صورت رادیو و تلویزیونی، ۱۸۰۵ دقیقه برنامه در رادیو و همچنین ۳ هزار دقیقه برنامه در تلویزیون در یک ماه گذشته با محوریت جیرفت پخش شده است.

صدا و سیمای کرمان آماده است که ظرفیت های منطقه جیرفت و جنوب کرمان را پوشش دهد

به گزارش کنارصندل، احمدعلی رمضانی مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان شامگاه ( ۴ دی ) در جلسه شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان، واقع در دفتر امام جمعه جیرفت گفت: پیامبر اکرم صلی الله و علیه و آله هدف بعثت خود را تکمیل مکارم اخلاق معرفی کرد لذا این امر باید در میان اقشار مختلف جامعه نهادینه شود.

وی افزود: صدا و سیما متعلق به همه استان کرمان و از جمله جنوب استان است.

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان با اشاره به اینکه منطقه جنوب کرمان و بخصوص جیرفت افتخار کم ندارد، عنوان کرد: سابقه تمدنی جیرفت، افتخای برای استان کرمان و ایران است، خون گرمی و اخلاق مداری از دیگر ویژگی های بارز مردم جیرفت و جنوب کرمان است.

به گفته وی جنوب کرمان در زمینه مسائل فرهنگی نه تنها هیچ مشکلی ندارد، بلکه بسیار غنی نیز هست و همچنین در زمینه کشاورزی نه تنها موجب افتخار استان است بلکه کشور ایران را حمایت می کند.

رمضانی اظهار داشت: دلاورترین مردان در دوران دفاع مقدس در استان کرمان، از منطقه جیرفت و جنوب کرمان بلند شدند چراکه دارای روحیه منحصر به فردی بودند و همچنین مهمان نوازی از مقام عظمای ولایت در دوران تبعید ایشان، یکی دیگر از ویژگی های بارز مردمان شریف جیرفت است.

وی ابراز داشت: استان کرمان دارای ۲۳ شهرستان است که هر کدام از آنان از صدا و سیمای استان، انتظاراتی دارند.

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان تصریح کرد: ۸۸۰ دقیقه خبر به صورت رادیو و تلویزیونی در ماه گذشته در خصوص جیرفت پخش شده است و همچنین ۱۸۰۵ دقیقه برنامه در رادیو و همچنین ۳ هزار دقیقه برنامه در تلویزیون در یک ماه گذشته با محوریت جیرفت پخش شده است.

وی ادامه داد: صدا و سیمای کرمان آماده است که ظرفیت های منطقه جیرفت و جنوب کرمان را پوشش دهد و معتقد هستیم که در حوزه کشاورزی جنوب کرمان، صدا و سیما باید بیشتر فعالیت کند.

رمضانی گفت: جهت تقویت فرستنده رادیویی جیرفت مشکل تامین اعتبار داریم که با توجه به اعلام آمادگی فرماندار جیرفت جهت این اعتبار، انشاءالله این کار را پیگیری می کنیم.

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 5 =