. جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

>
کد خبر: 20421 تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 | 09:55 ق.ظ

دبستان خیرساز عشایری حضرت زینب (س) روستای نورآباد بخش اسماعیلی کلنگ زنی شد / تصاویر

به گزارش کنارصندل ،آیین کلنگ زنی دبستان خیرساز عشایری حضرت زینب (س) روستای نورآباد بخش اسماعیلی با حضور امام جمعه این بخش، معاون عمرانی فرمانداری جیرفت،مدیرکل آموزش وپرورش عشایری استان ،بخشدار بلوک و تعدادی از مسئولین ومردم این روستا برگزار شد . امام جمعه بلوک در این مراسم گفت: ما سرمایه داران زیادی داریم اما هر کسی […]

به گزارش کنارصندل ،آیین کلنگ زنی دبستان خیرساز عشایری حضرت زینب (س) روستای نورآباد بخش اسماعیلی با حضور امام جمعه این بخش، معاون عمرانی فرمانداری جیرفت،مدیرکل آموزش وپرورش عشایری استان ،بخشدار بلوک و تعدادی از مسئولین ومردم این روستا برگزار شد .
امام جمعه بلوک در این مراسم گفت: ما سرمایه داران زیادی داریم اما هر کسی جرأت ندارد در این مسیر الهی که کمک به قشر محروم بخصوص دانش آموزان است حرکت کند .

حجت الاسلام نوزایی افزود: آن چیزی که برای انسان می ماند همین کارهای خیر است و همیشه دعای خیر مردم همراه خیرین عزیز است.

وی تصریح کرد : با توجه به محرومیت و عشایر بودن بسیاری از مردم ، این منطقه نیازمند نمایندگی آموزش وپرورش عشایری است.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری جیرفت نیز در این آیین گفت: اولین و بزرگترین خیرین جمهوری اسلامی شهدا هستند ، چرا که جان خود را فدای مردم خود کردند .
میثم ابوسعیدی خطاب به دانش آموزان این مدرسه گفت: یاد بگیرید درس بخوانید ، توانمند شوید که بتوانید خیرین آینده این مملکت چه در بحث تعلیم و تعلم و چه در بحث خدمت به مردم شوید

مدرسه ۴ کلاسه خیرساز عشایری روستای نورآباد بخش اسماعیلی با زیربنای ۲۰۰ مترمربع توسط خیر عزیز آقای حسنی کبوترخوانی (سعدی) کلنگ زنی شد و عملیات ساخت آن بزودی آغاز می شود و تا آغازسال تحصیلی مهر ۹۶ به پایان خواهد رسید.

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =