. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 21954 تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 بهمن 1395 | 06:55 ق.ظ

مسؤل بسیج دانشجویی جیرفت خبر داد:

طرح خدمت رسانی پزشکی به مناطق محروم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد انجام می شود

  به گزارش سایت کنارصندل، کیوان محمودی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت در خبری اعلام کرد: تیم پزشکی دانشجویان بسیجی بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت در ایام الله دهه فجر به منظور خدمات‌رسانی به مناطق محروم و کمک به اقتصاد مقاومتی به شهرستان عنبرآباد و مناطق محروم شهر جیرفت اعزام میشوند. مسئول بسیج دانشجویی جیرفت با […]

 

به گزارش سایت کنارصندل، کیوان محمودی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت در خبری اعلام کرد: تیم پزشکی دانشجویان بسیجی بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت در ایام الله دهه فجر به منظور خدمات‌رسانی به مناطق محروم و کمک به اقتصاد مقاومتی به شهرستان عنبرآباد و مناطق محروم شهر جیرفت اعزام میشوند.

مسئول بسیج دانشجویی جیرفت با بیان اینکه این اردو در دو قالب درمانی، آموزشی صورت می گیرد، افزود: ویزیت و کلیه داروهایی که در اختیار بیماران  قرار می گیرد، کاملا رایگان بوده و بیماران صعب العلاج نیز جهت مداوا به بیمارستان های شهرستان منتقل می شوند.

محمودی هدف از اجرای این اردو را محرومیت زدایی و درمان بیماری های عمومی مردم منطقه دانست و افزود:  طرح خدمت رسانی پزشکی در مناطق کم برخوردار فرصت مناسبی برای آشنایی پزشکان جوان با شرایط سخت ،آموزش سعه صدر و خونسردی و خودسازی دانشجویان و استفاده از کم ترین امکانات درمانی است.

لازم به ذکر است، دانشجویان شرکت کننده در این اردو به چهار تیم پزشکی تقسیم می شوند و اغلب آنها دانشجویان رشته های پزشکی ،مامایی ، پرستاری و …هستندـ

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =