. شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 23243 تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اسفند 1395 | 15:33 ب.ظ

پیام تبریک مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان کرمان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

به گزارش سایت کنارصندل، احسان عراقی زاده مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان کرمان ۲۲اسفند روز بزرگداشت شهدا را تبریک گفت . متن پیام :   بسم رب الشهدا و الصدیقین گل اشکم شبی وا میشد ای کاش / همه دردم مداوا میشد ای کاش به هر کس قسمتی دادی خدایا / […]

به گزارش سایت کنارصندل، احسان عراقی زاده مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان کرمان ۲۲اسفند روز بزرگداشت شهدا را تبریک گفت .

متن پیام :

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین
گل اشکم شبی وا میشد ای کاش / همه دردم مداوا میشد ای کاش

به هر کس قسمتی دادی خدایا / شهادت قسمت ما میشد ای کاش

خورشید، بزرگ ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی؛ و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در بی تعلق ترین ثانیه های زندگی، بر زبان شهید جاری می شود؟!

آری! رهایی، محصول دل سپردگی مردان جهاد، به عالمی فراتر از خاک است؛ محصولی که توازن عقل های زمین را درهم می شکند. پس سلام بر شهدا که ایستاده می میرند.امروز، سنگرهایشان اینجاست؛ در گلزارهای همیشه سرخ شهر.

عزم جزم کرده اند تا جغرافیای آسمان را برای اهل زمین رسم کنند؛ ستاره شده اند تا راه جاودانه ایمان را نشانمان دهند، و کبوتران خونین بالی شدند تا به رسم عاشقی، هر روز، بر فراز آسمان زندگی مان پر بگیرند و تیرگی ها را در روشنای زلال پرنده بودن محو کنند.به رسم ادب و ارادت روز ۲۲اسفند ماه را که روز بزرگداشت شهدا و سالگرد تاسیس بنیاد شهید است را به خادمان شهدا و خانواده های شهدای سرافراز جنوب استان دیار رادمردان بزرگ تبریک می گوییم .

احسان عراقی زاده مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان کرمان

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =