. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 23768 تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 فروردین 1396 | 01:13 ق.ظ

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جیرفت خبر داد:

قاتل فراری پس از ۱۲ سال دستگیر شد

به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ ماشاالله ملایی‌فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری قاتل فراری پس از ۱۲ سال خبر داد و گفت: قاتل مسلح فراری «محمد.ج» که درسال ۸۴ مرتکب قتل مسلحانه فردی به هویت «کاوه خواجویی» درشهرستان جیرفت شده بود، دستگیر شد. سرهنگ ملایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در اوایل شب […]
به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ ماشاالله ملایی‌فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری قاتل فراری پس از ۱۲ سال خبر داد و گفت: قاتل مسلح فراری «محمد.ج» که درسال ۸۴ مرتکب قتل مسلحانه فردی به هویت «کاوه خواجویی» درشهرستان جیرفت شده بود، دستگیر شد.

سرهنگ ملایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در اوایل شب پانزدهم آذر ماه سال ۱۳۸۴۴ در بلوار بهشت زهرا (س) جیرفت بدلیل اختلافات قبلی نزاعی روی داد که در این نزاع جوانی ۲۲ ساله بنام کاوه خواجویی با شلیک سلاح فردی بنام( محمدـ ج) به قتل رسید.

 

فرمانده نیروی انتظامی جیرفت افزود: از همان زمان قاتل یاد شده متواری و تلاش ها جهت دستگیری وی بی نتیجه ماند .

 

وی خاطرنشان کرد: به لحاظ وجود دلایل قطعی و محکمه پسند، اقدامات قضایی و انتظامی لازم انجام و نهایتأ مدتی قبل حکم قصاص قاتل صادر و متعاقب آن اطلاع حاصل شد که وی قصد خروج از کشور را دارد.

سرهنگ ملایی بیان کرد: لذا شناسایی محل اختفا و تردد وی بصورت ویژه و مشترک در دستور کارآگاهان پلیس جیرفت و کرمان قرار گرفت و در یک اقدام هماهنگ و حساب شده در تاریخ ۸/ ۱ / ۹۶ قاتل مذکور در شهر کرمان دستگیر شد.

 

وی در پایان گفت: به شهروندان عزیز اطمینان میدهیم برخورد جدی و حتمی با برهم زنندگان نظم و امنیت و مجرمین در دستور کار دایمی و همیشگی پلیس و دستگاه قضایی بوده و گذشت زمان مانع اجرای عدالت نخواهد بود.

سرهنگ

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =