. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 25249 تاریخ انتشار : دوشنبه 1 خرداد 1396 | 19:44 ب.ظ

پیام قدردانی ستاد ویژه دکتر روحانی در استان کرمان از مردم

به گزارش کنارصندل ،طی پیامی ریس وقائم مقام ستاد ویژه دکتر روحانی استان کرمان از اعضا، هواداران و همفکران خود و همه هم‌میهنانی که با حضور در ستادها و پویش‌های انتخاباتی و حزبی و رسانه‌ای به انتخاب آگاهانه ملت یاری رساندند و زمینه مشارکت و رقابت گسترده جناح های سیاسی را فراهم آوردند تشکر کردند متن […]

به گزارش کنارصندل ،طی پیامی ریس وقائم مقام ستاد ویژه دکتر روحانی استان کرمان از اعضا، هواداران و همفکران خود و همه هم‌میهنانی که با حضور در ستادها و پویش‌های انتخاباتی و حزبی و رسانه‌ای به انتخاب آگاهانه ملت یاری رساندند و زمینه مشارکت و رقابت گسترده جناح های سیاسی را فراهم آوردند تشکر کردند

متن پیام به شرح ذیل است…

 
بسم الله الرحمن الرحیم
سلامی به بلندای وطن
بنام ایران
بنام مردم همیشه ی  جاوید ایران.
همه آمده بودیم برای سبزی وطن
اعتلای عشق؛ماندگاری ومردم سالاری دینی
مردم عزیز دیار کریمان وهمراهان خوب جنوب کرمان

بیست سال پس از حماسه تاریخی دوم خرداد ۱۳۷۶ مردم ایران در انتخاباتی دیگر نشان دادند که آن پیروزی بزرگ تاریخی نه استثنا که به قاعده‌ای ملی تبدیل شده است.

مردم ایران با رای چهل میلیونی خویش نشان دادند که مشارکت و رقابت به عنوان دو رکن دموکراسی در ایران تثبیت شده است و این کشور مانند همه دموکراسی‌های استوار و پایدار دارای دو جناح و جبهه سیاسی شناسنامه‌دار و هویت‌دار است که در یک رقابت مدنی خود را در معرض رای ملت قرار می‌دهد.
ستاد ویژه دکتر روحانی به عنوان بخشی ازحامیان سترگ  جبهه اصلاحات در ایران خرسند است که در یک رقابت بی‌سابقه نامزد این جبهه یعنی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی موفق به جلب رای اعتماد اکثریت مطلق ملت ایران شد و به عنوان نماینده اکثریت در عین حال که به حقوق و آزادی‌های اقلیت اصولگرا در کشور احترام می‌گذارد در ایران امروز پرچمدار اصلاح طلبی و تحول‌خواهی قاطبه ملت است. ما روحانی را عصاره و میوه سنت سیاست‌ورزی و دولتمردی در ایران از خواجه نظام الملک تا امیرکبیر و از امیرکبیر تا آیت الله هاشمی می‌دانیم.
ما معتقدیم اقتدار و اعتبار این نهاد تاریخی، که اکنون متکی به رای مستقیم ملت است، باید بازگردد و به همین علت نمی‌توانیم تاسف خود را از برخی شیوه‌های غیراخلاقی در این انتخابات، قبل و بعد از رای‌گیری، پنهان داریم. اما از منظر شکل‌گیری امر سیاسی مدرن از اینکه اصولگرایان با نامزدی واحد در روز رای گیری در انتخابات حضور داشتند خرسندیم و آن را به سود توسعه سیاسی کشور می دانیم.
این روش می‌تواند ملت ایران را در مسیر انتخاب‌هایی روشن‌تر و دقیق‌تر قرار دهد، چنان که در این انتخابات میان بازگشت به گذشته و حرکت به سوی آینده، راه دوم را برگزیدند و به مبارزات طبقاتی و برنامه های پوپولیستی و شعارهای اصولگرایان، نه گفتند.
اکنون اما نوبت رییس محترم جمهور است که فروتنانه و عالمانه به این رای اعتماد ملت پاسخ شایسته دهد. ما قبلا هم گفته بودیم که از روز پس از پیروزی، با دولت محترم مشفقانه سخن خواهیم‌گفت و اتحاد راهبردی خود با این دولت را براساس مطالبات ملت تداوم خواهیم داد:
عبور از رکود و ایجاد رشد اقتصادی، تسری گفتگوی سیاسی از عرصه‌های بین‌المللی به مسائل ملی برای حل مشکلاتی که به ویژه از سال ۱۳۸۸ باقی مانده است، بازسازی و نوسازی و به ویژه جوانگرایی و چابکی کابینه، صیانت همه‌جانبه از حقوق شهروندی و آزادی‌های اساسی و تبدیل آن از یک منشور اداری به برنامه ای اجرایی و تلاش برای تداوم برنامه توسعه صنعتی کشور مهمترین مطالبات ما از دولت دوازدهم است که در بیانیه‌های بعدی به اطلاع دولت و ملت خواهد رسید.
ما با تبریک به رییس محترم و محبوب جمهور دکتر حسن روحانی در کسب رای اعتماد ملت ایران و با تقدیر از تدبیر مقام معظم رهبری، آیت الله خامنه ای در تببین و تثبیت حق الناس، با یاد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که به عنوان پایه‌گذار نهضت توسعه ایران پس از انقلاب اسلامی جایشان در میان ما خالی است و با سپاس از حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی که الهام‌بخش این پیروزی بزرگ بودند سر تعظیم بر آستان ملت ایران می‌ساییم و به دولت محترم توصیه می‌کنیم که قدر این ملت را بداند و شکر نعمت را با خدمت ادا کند.
ستاد ویژه دکتر روحانی همچنین از اعضا، هواداران و همفکران خود و همه هم‌میهنانی که با حضور در ستادها و پویش‌های انتخاباتی و حزبی و رسانه‌ای به انتخاب آگاهانه ملت یاری رساندند و زمینه مشارکت و رقابت گسترده جناح های سیاسی را فراهم آوردند تشکر می‌کند. چهره درخشان این دوره از انتخابات در کنار رییس محترم جمهوری، معاون اول ایشان دکتر اسحاق جهانگیری بود که خالصانه و خاضعانه ظرفیت سیاسی خود را در خدمت دکتر روحانی قرار داد و به صلاح‌دید جبهه اصلاحات وارد انتخابات شد تا نشان دهد درخت اصلاح و اعتدال و سازندگی ایران میوه های بسیار دارد و آینده ای روشن …

 

محسن راوری وفایض فرخی
ریس و قائم مقام ستاد ویژه دکتر روحانی استان کرمان

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + پانزده =