. یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 26443 تاریخ انتشار : یکشنبه 8 مرداد 1396 | 18:16 ب.ظ

پلیس جیرفت پرونده ۱۷ ساله قاتل فراری را مختومه کرد

به گزارش سایت کنارصندل، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت:با تلاش ماموران انتظامی فردی که ۱۷ سال پیش مرتکب قتل عمد در یکی از استان های جنوبی کشور شده بود شناسایی و دستگیر شد. سرهنگ”ماشالله ملایی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد متهم تحت تعقیب به جرم قتل عمد […]

به گزارش سایت کنارصندل، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت:با تلاش ماموران انتظامی فردی که ۱۷ سال پیش مرتکب قتل عمد در یکی از استان های جنوبی کشور شده بود شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ”ماشالله ملایی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد متهم تحت تعقیب به جرم قتل عمد در حوزه انتظامی شهرستان ، بلافاصله اکیپی از زبده ترین کارآگان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی شناسایی و دستگیری متهم را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: مامورین با تلاش شبانه روزی و گسترش چتر اطلاعاتی سرانجام متهم را در یکی از اماکن عمومی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی ، وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
ملایی در تشریح جزئیات این قتل افزود: متهم که اهل یکی از شهرستان های همجوار است ۱۷ سال پیش در شهرستان قشم مشغول فعالیت های تجاری بوده است و شریک خود را به دلیل اختلافات مالی به نقطه خالی از سکنه شهر کشانده و پس از قتل وی متواری شده است.
وی در ادامه گفت: تغییر مداوم محل سکونت و استفاده از اسامی مستعار جهت اشتغال به کارهای خدماتی روند شناسایی و دستگیری متهم را پیچیده کرده بود که در نهایت با تلاش ماموران نامبرده دستگیر و به قتل عمد اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در پایان تاکید کرد : پلیس در خصوص برخورد با افرادی که باعث بروز نا امنی و ایجاد بی نظمی در جامعه می شوند، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد و به مخلان نظم و امنیت اجازه جولان نخواهد داد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =