. چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 28116 تاریخ انتشار : جمعه 14 مهر 1396 | 17:53 ب.ظ

فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب در سخنان قبل از خطبه های نماز جمعه:

پلیس پاسداری از امنیت را افتخاری بزرگ برای خود می داند

به گزارش سایت کنارصندل و نقل از پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی رودبار جنوب در جمع نمازگزاران نمازجمعه این شهرستان پاسداری از امنیت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی را افتخاری بزرگ برای سبزپوشان عرصه نظم و امنیت دانست. سرهنگ رضا فیروز بخت که به مناسبت هفته نیروی انتظامی سخنران امروز نماز جمعه بود ضمن تبریک […]

به گزارش سایت کنارصندل و نقل از پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی رودبار جنوب در جمع نمازگزاران نمازجمعه این شهرستان پاسداری از امنیت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی را افتخاری بزرگ برای سبزپوشان عرصه نظم و امنیت دانست.
سرهنگ رضا فیروز بخت که به مناسبت هفته نیروی انتظامی سخنران امروز نماز جمعه بود ضمن تبریک هفته ناجا بیان داشت: پلیس امروز مردمی، مقدر و حافظ امنیت و حریم ولایت است.
این مقام ارشد انتظامی ضمن اشاره به حدیث نبوی “النعمتان مجهولتان الصحه والامان” مهمترین نعمت را امنیت دانست و یادآور شد: بر کسی پوشیده نیست که نعمت امنیت یکی از ضروریات زندگی بشر است چراکه بدون آن انسان توانایی ادامه زندگی را ندارد.
وی افزود:رهنمودها و پشتیبانی های رهبری عزیز و فرزانه انقلاب و همچنین تلاش مستمر و شبانه روزی سبزپوشان عرصه نظم و امنیت و همکاری صمیمانه و نزدیک دیگر نهادهای نظامی و امنیتی با پلیس، باعث شده تا امنیتی مثال زدنی در سطح کشور داشته باشیم.

 
فرمانده انتظامی رودبار جنوب مشارکت اجتماعی مردم در ارتقا امنیت را بسیار ضروری دانست و خاطرنشان ساخت: مردم با همکاری خود با پلیس می توانند بستر ارتقا امنیت و به دنبال آن شکوفایی اقتصادی و در نهایت افزایش رفاه را در جامعه فراهم نمایند.

 
سرهنگ فیروز بخت در پایان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد پلیس رودبار جنوب در یک سال گذشته خاطر نشان ساخت: در حال حاضر امنیت مطلوبی در شهرستان رودبار جنوب وجود دارد که از تمامی شهروندان به جهت همکاری خوب با پلیس قدر دانی میکنم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هشت =