. سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 31030 تاریخ انتشار : یکشنبه 6 اسفند 1396 | 17:40 ب.ظ

امینی روش:

‍ شهرستان جیرفت (هند کوچک) آماده‌ پذیرش میهمانان نوروزی است

به گزارش کنارصندل، احمد امینی روش فرماندار شهرستان جیرفت گفت: همه دستگاه‌های اجرایی با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی ضمن رسیدگی به امور اداری آماده پذیرش مهمانان نوروزی در جیرفت هستند.   وی افزود: شهرستان جیرفت ظرفیت‌های بسیار خوب و چشم انداز‌های زیبایی دارد، وجود اقلیم مناسب و متفاوت باعث شده که در مناطقی […]

به گزارش کنارصندل، احمد امینی روش فرماندار شهرستان جیرفت گفت: همه دستگاه‌های اجرایی با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی ضمن رسیدگی به امور اداری آماده پذیرش مهمانان نوروزی در جیرفت هستند.

 

وی افزود: شهرستان جیرفت ظرفیت‌های بسیار خوب و چشم انداز‌های زیبایی دارد، وجود اقلیم مناسب و متفاوت باعث شده که در مناطقی مثل، ساردوئیه،دلفارد، جبالبارز، بخش مرکزی جاذبه‌های سرسبز و زیبایی داشته باشیم وخزان را کمتر مشاهده کنیم.

فرماندار جیرفت گفت: باغات کشت و صنعت، سد جیرفت، دره زیبای دلفارد، پارک جنگلی جبالبارز، مزارع جالیزی و گلخانه‌ها، تپه‌های تاریخی کنار صندل، مقبره میر حیدر، مقبره سلطان سید احمد (ع) ساردوئیه، شهر قدیم دقیانوس و … همه این جاذبه‌های گردشگری و طبیعی دست به دست هم داده اند و این منطقه را زیبا و دیدنی کردند.

امینی روش گفت: ستاد تسهیلات نوروزی در شهرستان تشکیل شد و همه دستگاه‌های مرتبط با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی ضمن سروسامان دادن به امور اداری آماده پذیرش مهمانان نوروزی در جیرفت می‌باشند.

فرماندار جیرفت گفت: در همین رابطه بخشداری‌ها، میراث فرهنگی، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، هلال احمر، اورژانس و بیمارستان‌ها و تمامی دستگاه‌های اجرایی امنیت و زیر ساخت‌های موردنیاز را فراهم کردند تا در ایام نوروز بتوانیم پذیرای مهمانان نوروزی باشیم.

وی افزود: همچنین کلیه هتل‌ها، مهمان سرا‌ها و مهمان پذیر‌های خصوصی و دولتی و شهرداری‌ها باهمکاری هلال احمر بانصب چادر در مناطق حفاظت شده نیز آماده پذیرش مسافران و مهمانان نوروزی هستند و امیدواریم با همه این برنامه ریزی‌ها کلیه مسافران نوروزی سفر خوبی را تجربه کنند.

امینی روش

نظرات بینندگان:

  1. Reza گفت:

    خدا لعنت کنه مسئولان نالایق جیرفت را که چند ماهه با خودخواهیاشون شهردار نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =