. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 31753 تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 خرداد 1397 | 17:38 ب.ظ

مسلم مروجی فرد سرپرست سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان شد

به گزارش کنارصندل، صبح امروز طی مراسمی مسلم مروجی به سرپرستی سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان منصوب شد.   این مراسم با حضور مسؤل هماهنگی استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرمانداران هفت شهرستان جنوبی و مسئولان ادارات و مردم در سالن شهید مداحی پور شهرستان جیرفت برگزار شد.   در این […]

به گزارش کنارصندل، صبح امروز طی مراسمی مسلم مروجی به سرپرستی سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان منصوب شد.

 

این مراسم با حضور مسؤل هماهنگی استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرمانداران هفت شهرستان جنوبی و مسئولان ادارات و مردم در سالن شهید مداحی پور شهرستان جیرفت برگزار شد.

 

در این مراسم از زحمات مهدی حسینی نژاد سرپرست سابق این سازمان تشکر و قدردانی شد و مسلم مروجی به عنوان سرپرست سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان معرفی شد.

 

احمد امینی روش فرماندار شهرستان جیرفت در مراسم تودیع و معارفه سرپرست سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان گفت:صنعت، معدن و تجارت سه رکن اصلی برای رشد جنوب کرمان است و همه باید به رئیس سازمان صمت در راستای تحقق اهداف آن کمک کنیم و گذشتن از خدمات نظام جفا به خون شهداست.

 

همچنین، دکتر موفق، مسؤل هماهنگی استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت دراین مراسم گفت: راه اندازی پایانه صادراتی اهمیت بسیار زیادی برای جنوب دارد و از مسلم مروجی فرد می‌خواهیم بطور جدی پیگیر این موضوع باشند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =