. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 40024 تاریخ انتشار : یکشنبه 28 مهر 1398 | 13:21 ب.ظ

با ورود مدعی العموم

توقف کامیون‌های حامل کود حیوانی در سطح شهرستان جیرفت ممنوع شد

به گزارش کنارصندل با ورود مدعی العموم و همکاری سازمان‌های مربوطه مشکل زیست محیطی و بوی نامطبوع محموله‌های کود حیوانی در جیرفت حل و فصل شد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت اظهار کرد: از اول آبان ماه عبور و مرور یا توقف کامیون‌های حامل کود حیوانی در سطح شهرستان جیرفت ممنوع است. وی گفت: همه ساله […]

به گزارش کنارصندل با ورود مدعی العموم و همکاری سازمان‌های مربوطه مشکل زیست محیطی و بوی نامطبوع محموله‌های کود حیوانی در جیرفت حل و فصل شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت اظهار کرد: از اول آبان ماه عبور و مرور یا توقف کامیون‌های حامل کود حیوانی در سطح شهرستان جیرفت ممنوع است.

وی گفت: همه ساله با آغاز فصل کاشت محصولات کشاورزی در جنوب استان کرمان، حجم وسیعی از کامیون‌های حامل کود حیوانی وارد شهرستان جیرفت می‌شوند که مشکلات زیست محیطی و بوی نامطبوع این کود‌ها منجر به نارضایتی عمومی در بین شهروندان می‌شد.

وی اظهار داشت: یکی از خواسته‌های مردم عدم توقف و تردد کامیون‌های حامل کودحیوانی، یا اصطلاحا (کود مرغ)، در محل‌های مسکونی و به مخاطره افتادن بهداشت عمومی مردم بود.


این مقام قضایی عنوان کرد: بلافاصله بعد از بازدید میدانی از محل، دستورات لازم جهت تشکیل جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم به صورت فوق العاده صادر و مسئولان مربوطه جهت حل مشکل به دادسرای عمومی و انقلاب جیرفت دعوت شدند.


دادستان جیرفت بیان کرد: در این جلسه مقرر شد با ارائه تسهیلات به سرمایه گذار و همکاری همه مسئولین ذیربط در جهت سهولت اخذ مجوز‌های آن، پارکینگی در محدوده خارج از شهر جیرفت جهت توقف کامیون‌های حامل کود‌های حیوانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن احداث شود. دادستان جیرفت گفت: دستگاه قضایی در جهت ایجاد امنیت و آسایش مردم، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و با هر گونه بی قانونی یا سو استفاده از بیت المال برخورد قانونی لازم را می‌کند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یک =