. یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲

>
کد خبر: 42071 تاریخ انتشار : جمعه 11 بهمن 1398 | 12:25 ب.ظ

همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در مدارس شهرستان شهرستان جیرفت نواخته می شود

به گزارش کنارصندل، مدیر آموزش و پرورش شهرستان جیرفت از نواخته شدن زنگ انقلاب در بیش از ۴۰۰مدرسه این شهرستان همزمان با سراسر کشور در ۱۲ بهمن ماه روز تاریخی بازگشت حضرت امام خمینی(ره) به میهن و آغاز دهه مبارک فجر خبر داد. مجید امیرتیموری در تشریح این خبر گفت: این آیین به صورت نمادین […]

به گزارش کنارصندل، مدیر آموزش و پرورش شهرستان جیرفت از نواخته شدن زنگ انقلاب در بیش از ۴۰۰مدرسه این شهرستان همزمان با سراسر کشور در ۱۲ بهمن ماه روز تاریخی بازگشت حضرت امام خمینی(ره) به میهن و آغاز دهه مبارک فجر خبر داد.

مجید امیرتیموری در تشریح این خبر گفت: این آیین به صورت نمادین و با حضور مسئولان ارشد شهرستان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان راس ساعت ۹:۳۳ همزمان با ورود تاریخی امام راحل به وطن، در دبیرستان دخترانه دور اول نمونه دولتی صدریه برگزار می‌شود.

امیرتیموری تصریح کرد: کار گروه های متعدد اداری در کمیته های فرهنگیان و دانش آموزان برای اجرای برنامه های دهه مبارک فجر بویژه ۱۲ بهمن تشکیل شده است تا در این ایام شاهد برگزاری مراسم مختلف در مدارس باشیم.

مدیر آموزش وپرورش  افزود: دانش آموزان و فرهنگیان در ۱۲ بهمن با آرمان های  امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق می کنند.

مجید امیرتیموری خاطر نشان کرد: جوانان امروز به حرکت انقلابی تحت زعامت مقام معظم رهبری به عنوان سرمایه نگاه می کنندچراکه  امام بنیانگذار انقلاب بود و آثار ارزشمندی را برای این سرزمین به یادگار گذاشت.

وی با بیان اینکه مراسم یوم الله ۱۲ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح در مدارس آغاز می‌شود و همزمان آهنگ های انقلابی، فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری از بلند گوهای مدارس پخش می شود.

امیرتیموری همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مدافع حرم و هشت سال دفاع مقدس در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: شهدای این سرزمین همه تربیت شدگان مکتب امام راحل (ره) هستند و به همین دلیل باید به عنوان یک الگوی شاخص مورد توجه قرار گیرند.

وی با بیان اینکه در طول دهه مبارک فجر نمایشگاههای متعدد ، جشنواره های مختلف در مدارس برگزار می شود تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته ان شاا… ایام دهه فجر در ذهن دانش آموزان جاودان و خاطره انگیز خواهد شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =