. پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 44371 تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 شهریور 1399 | 10:10 ق.ظ

هلاکت قاتل مسلح فراری در قلعه گنج

🔻به گزارش کنارصندل، فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت قاتل مسلح فراری در شهرستان قلعه گنج خبر داد. 🔻سردار “ناظری” گفت: رزمندگان قرارگاه عملیاتی ابوذر( یگان تکاوری ۱۱۶ امام هادی (ع) کهنوج) با همراهی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قلعه گنج طی یک عملیات منسجم که از ساعات پایانی شب گذشته آغاز شده بود […]

🔻به گزارش کنارصندل، فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت قاتل مسلح فراری در شهرستان قلعه گنج خبر داد.

🔻سردار “ناظری” گفت: رزمندگان قرارگاه عملیاتی ابوذر( یگان تکاوری ۱۱۶ امام هادی (ع) کهنوج) با همراهی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قلعه گنج طی یک عملیات منسجم که از ساعات پایانی شب گذشته آغاز شده بود موفق شدند بامداد امروز قاتل مسلح فراری را به هلاکت برسانند.

🔻وی افزود: قاتل با همراهی برادرش در خرداد ماه سال گذشته پس از شنیدن جواب رد خواستگاری از دختر مورد علاقه، سه تن از اعضای خانواده وی (پدر، مادر و عمه) را به قتل رسانده و دختر مورد علاقه و برادرش را مجروح نموده است.

🔻این مقام پلیس با بیان اینکه همدست وی حدود سه ماه قبل دستگیر شده است، بیان داشت: طی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و پس از اطمینان از حضور قاتل در کوههای اطراف قلعه گنج، بامداد امروز قاتل به هلاکت رسید و از مخفیگاه وی یک قبضه اسلحه جنگی با چهار خشاب و مقادیری مهمات کشف شد.

🔻سردار ناظری در پایان گفت: قاتل ۳۲ ساله و دارای سابقه سرقت مسلحانه، تیراندازی ایذایی و قاچاق مواد مخدر می باشد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =