. سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 44820 تاریخ انتشار : یکشنبه 12 بهمن 1399 | 12:22 ب.ظ

اجازه نخواهیم داد حقوقی از مردم جازموریان پایمال شود

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با بیان اینکه خشک شدن تالاب جازموریان تبعات منفی زیادی در دلگان بوجود آورده است،گفت: مطالبات مردم در حوزه احیای تالاب جازموریان با برنامه ریزی اجرایی و راهبردی پیگیری می‌شود. به گزارش کنارصندل، عبدالناصردرخشان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تالاب جازموریان،گفت:خشک شدن تالاب جازموریان تبعات گسترده نامناسبی به همراه داردبنابراین […]

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با بیان اینکه خشک شدن تالاب جازموریان تبعات منفی زیادی در دلگان بوجود آورده است،گفت: مطالبات مردم در حوزه احیای تالاب جازموریان با برنامه ریزی اجرایی و راهبردی پیگیری می‌شود.

عبدالناصر درخشان

به گزارش کنارصندل، عبدالناصردرخشان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تالاب جازموریان،گفت:خشک شدن تالاب جازموریان تبعات گسترده نامناسبی به همراه داردبنابراین الزامی است که با اقدامات اساسی تدابیری  کارآمد در این راستا در دستور کار قرار بگیرد.

 نماینده مردم  ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در  مجلس شورای اسلامی  بابیان اینکه آب رودخانه هلیل رود و سد جیرفت حق مردم پایین دست  است تصریح کرد: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد حقوقی از مردم جازموریان پایمال شود.

 وی ادامه داد: امروز آمده ام که  بگویم با تمام وجود دردمند مشکلات شما هستم و رضایتمندی شما را هدف خود می دانم و این در حالی که به عنوان نماینده مردم، وظیفه دارم به شهرها و روستاهای حوزه ی انتخابیه سفر کنم و از نزدیک با مشکلات و مصائب مردم حوزه انتخابیه آشنا شوم.

 نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با بیان اینکه در دنیای مدرن امروز مردم هودیان با حداقل ها  روبرو هستند یادآور شد: از مسئولین اجرایی دولت می خواهم نسبت به حل مشکلات مردم هودیان سریعا اقدام نمایند، در غیر این صورت بدون کوچکترین مماشاتی با تیغ نظارتی مجلس مواجه خواهند بود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفت =