. چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

>
کد خبر: 45196 تاریخ انتشار : یکشنبه 10 اسفند 1399 | 15:24 ب.ظ

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان

در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بین ادارات کل آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد شد. به گزارش کنارصندل و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، این تفاهم نامه در راستای ایجاد زمینه همکاری های مشترک در […]

در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بین ادارات کل آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد شد.

به گزارش کنارصندل و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، این تفاهم نامه در راستای ایجاد زمینه همکاری های مشترک در حوزه فعالیت های فرهنگی و توسعه و ترویج کتاب خوانی به ویژه فعالیت های مربوط به جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان منعقد شد.

هم افزایی در پیشبرد فعالیت های فرهنگی و ترویج کتاب خوانی، رونق و ارتقای مطالعه در سطح مدارس استان، توجه ویژه به برگزاری برنامه های مشترک پیرامون کتاب خوانی و رقابت دانش آموزان در جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان از محورهای همکاری این تفاهم نامه است.

طی این تفاهم نامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان متعهد شد از توانایی ها و ظرفیت های اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به منظور اجرای فعالیت های مشترک فرهنگی به ویژه در خصوص کتاب خوانی دانش آموزان بهره مند شود و همکاری در دانش افزایی و توانمند سازی معلمان در زمینه آموزش های فرهنگی  و بهره مندی تخفیف ۵۰ درصدی اعضای باشگاه های کتاب خوانی برای خرید کتاب در دستور کار قرار گیرد.

ایجاد و راه اندازی دبیرخانه شورای راهبردی توسعه و ترویج کتاب خوانی کودک و نوجوان، شناسایی دانش آموزان مستعد برای حضور در برنامه های ترویج کتاب خوانی و نهادینه سازی و ضابطه مند کردن تمامی فعالیت های دبیرخانه هم از جمله تعهدات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در این تفاهم نامه است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نوزده =