. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 45480 تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اسفند 1399 | 12:21 ب.ظ

بی توجهی و سهل انگاری در چهارشنبه سوری میتواند خطرساز باشد

به گزارش کنارصندل، دکتر علی اصغر خیرخواه معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اشاره به چهارشنبه آخر سال از جنوب کرمانی ها خواست ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، مراقب سلامت فرزندان خود باشند. وی افزود: در شرایطی که کادر بهداشتی با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در حال ردیابی و مبارزه با […]

به گزارش کنارصندل، دکتر علی اصغر خیرخواه معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اشاره به چهارشنبه آخر سال از جنوب کرمانی ها خواست ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، مراقب سلامت فرزندان خود باشند.

وی افزود: در شرایطی که کادر بهداشتی با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در حال ردیابی و مبارزه با ویروس کووید ۱۹ هستند  شهروندان با خودداری از شرکت در چنین برنامه هایی به آنان کمک کنند.

دکترخیرخواه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت خودمراقبتی از طریق پرهیز از تجمعات، تقاضا داریم خانواده ها در چهارشنبه آخر سال از هرگونه تجمع و برگزاری مراسم دورهمی در قالب سنت چهارشنبه آخر سال پرهیز کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بیان کرد: باید بپذیریم که  امسال با خطر جدی  مواجه هستیم و هرگونه بی توجهی و سهل انگاری میتواند خطرساز باشد و حتی ممکن است وضع ما را نسبت به قبل خطرناک‌تر کند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دو =