. سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

>
کد خبر: 45699 تاریخ انتشار : سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 | 22:46 ب.ظ

دلنوشته ای برای شهید رییسی که در سنگر سلامت آسمانی شد

🔸گاهی وقت ها نوشتن در مورد بعضی افراد خیلی سخت می شود، دستانت می لرزد، بزرگی و عظمت آن فرد شما را در فکر فرو می برد که چه بنویسم، از کجا بنویسم، ایا می توانم حق مطلب را ادا کنم و ده ها ایای دیگر که مرا درگیر خود می کند. 🔸اینک صحبت از […]

🔸گاهی وقت ها نوشتن در مورد بعضی افراد خیلی سخت می شود، دستانت می لرزد، بزرگی و عظمت آن فرد شما را در فکر فرو می برد که چه بنویسم، از کجا بنویسم، ایا می توانم حق مطلب را ادا کنم و ده ها ایای دیگر که مرا درگیر خود می کند.

🔸اینک صحبت از مردی است که عمر خویش را فدای سلامتی جامعه کرد، مدافع سلامت شهید گرانقدر ناصر رئیسی، پرستاری که در اتاق عمل اورژانس بیمارستان امام خمینی جیرفت و یکی دو سال اخیر در بیمارستان قائم این شهر خدمات زیادی را به مردم ارائه کرد.

🔸روزی که خبر عروج آسمانیش را شنیدم بسیار متاثر شدم او را خوب میشناختم، حقیقتا چهره ای خدوم، دلسوز و مردم دار بود.

🔸کمتر کسی بود که به اتاق عمل اورژانس بیمارستان امام خمینی جیرفت مراجعه داشته باشد و نام نیک او را نشنیده باشد، ان شهید عزیز سالهای سال در ان بخش خدمت صادقانه کرد.

🔸با توجه به ارتباط خویشاوندی که با او داشتیم خیلی با هم صمیمی بودیم و صد البته که صمیمیت در وجود مبارک او برای همگان موج میزد، اهل تجزیه و تحلیل و اگاه به مسایل روز جامعه بود، بسیار خوش گفتار و لحنی دلنشین داشت.

🔸در روز تشییع پیکر پاکش با توجه به شرایط کرونایی و درگیری که با این ویروس منحوس داشتم، نتوانستم برایش حداقل ادای دین کنم، گر چه هرگز و هرگز نمی توان برای این شهدای سخت کوش مدافع سلامت ادای دین کرد.

🔸اینک در شب شهادت مولای متقیان امیر مؤمنان علی علیه السلام به یادش افتادم و مطالبی را در ذهن گذرانده و نگاشتم.

🔸براستی که این دنیا بی ارزش است، چه سخت عزیزانمان را از دست می دهیم، هیچ وقت در ذهنم نمی گنجید که روزی برای عروج اسمانی فردی چون شهید ناصر رئیسی مطلبی را بنویسم.

🔸شهیدی که هرگز فراموش نخواهد شد، انان که در محل کارش به هر دلیلی با او در ارتباط بوده اند یاد اوری ان روزها برایشان سخت است.

🔸فقط خدا می داند و بس که چقدر نوشتن در این باره سخت شده و در حالی که واژگان ناب مهربانی در پیش چشمانم رژه می رود دست به قلم شده ام.

🔸واژه هایم بوی دلتنگی می دهد آن هم برای فرزندان و خانواده این شهید که باور اسمانی شدن پدر برایشان سخت شده است.

🔸به روح پرفتوح همه شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع سلامت بویژه شهید عزیز ناصر رئیسی درود می فرستیم و یاد و خاطر همیشه جاویدشان را گرامی می‌داریم.

✍ بهروز محمدی مدیر مسوول نشریه منطقه ای استدلال منتشر شده در شماره ۱۸۰سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + ده =