. دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

>
کد خبر: 45793 تاریخ انتشار : دوشنبه 3 خرداد 1400 | 19:38 ب.ظ

گلایه فرمانده سپاه جیرفت از مسئولان شهرستان

‍ صبح امروز ۳ خرداد ۱۴۰۰ مراسم گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و پیروزی غزه با رژه موتوری و خودرویی از مقابل درب سپاه شهر جیرفت آغاز شده و تا گلزار شهدای شهر ادامه داشت. سرهنگ ناصر بهروز در این مراسم، گفت: یاد و خاطره همه‌ی شهدا به ویژه شهدای منتسب به عملیات غرور آفرین فتح […]

صبح امروز ۳ خرداد ۱۴۰۰ مراسم گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و پیروزی غزه با رژه موتوری و خودرویی از مقابل درب سپاه شهر جیرفت آغاز شده و تا گلزار شهدای شهر ادامه داشت.

سرهنگ ناصر بهروز در این مراسم، گفت: یاد و خاطره همه‌ی شهدا به ویژه شهدای منتسب به عملیات غرور آفرین فتح خرمشهر گرامی می داریم و به روح پر فتوح پدران و مادران شهدایی که از دنیا رفته اند، نیز درود می فرستیم.

فرمانده سپاه شهرستان جیرفت خاطرنشان کرد: ۳ خرداد روز مقاومت و روز بزرگی است چرا که از یک سو مصادف با پیروزی عزتمندانه مردم غزه بر دشمن اهریمنی و پوشالی است و از سوی دیگر سالروز فتح خرمشهر شهر است.

فرمانده سپاه شهرستان جیرفت با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، اظهار کرد: ما باید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این روز بزرگ، پیام این روز را نسل به نسل منتقل کنیم.وی عنوان کرد: سالروز فتح خرمشهر، نماد مقاومت ملی است و بایستی همه مردم و مسئولین دستگاه های اجرایی این روز را به بهترین شکل ممکن گرامی بدارند چرا که ما مدیون رشادت های رزمندگان و خون شهدا هستیم.

سرهنگ بهروز خاطرنشان کرد: ۳ خرداد، روزی حزبی، جناحی، قومی و قبیله ای نیست بلکه یک روز ملی است و همه ملت ایران در گرامیداشت این روز نقش داشته و سهیم هستند.

وی با بیان این مطلب که همه ما در قبال گرامیداشت این روزِ فتح خرمشهر مسئول هستیم، ضمن ابراز گلایه مندی از حضور کمرنگ  مسئولین در این مراسم، ابراز کرد: گلایه ما از آن دسته از مسئولینی که برای گرامیداشت این روز و به پاس رشادت های رزمندگان و خون شهدا می بایست در این مراسم حضور یابند اما متاسفانه فقط مسئولین ۴ اداره احساس تکلیف کرده و در این مراسم حضور یافتند.

سرهنگ بهروز خاطرنشان کرد: اگر مسئولین، مسئولیتی را بر عهده گرفته اند به این دلیل است که باید حافظ نظام، انقلاب و خون شهدا باشند و بنابراین باید امروز که نماد مقاومت ملی است را گرامی بدارند.

فرمانده سپاه شهرستان جیرفت تاکید کرد: ۳ خرداد روز بزرگی است و اگر نسبت به گرامیداشت این روز که از ایام الله است کم توجهی کنیم، غیرقابل بخشش و گناه است.

وی تاکید کرد: امروز باید در  شهر جیرفت مشخص می شد که مسئولین ما چقدر در این شهر نسبت به گرامیداشت این روز دغدغه دارند، حضور آنها در این مراسم حداکثر ۲ ساعت و حداقل ۱۰ دقیقه زمان لازم بود که متاسفانه مسئولین بی توجهی کردند.

سرهنگ بهروز با بیان این مطلب که چرا دستگاه های اجرایی ما نسبت به این موضوع کم توجهی کردند، اظهار کرد: مردم برخلاف این مسئولین همیشه در صحنه حاضر هستند به طور مثال در روز قدس، ۲۲ بهمن همه روزهای بزرگ همیشه حضور می یابند.

فرمانده سپاه شهرستان جیرفت بیان کرد: جای بسی تعجب دارد مسئولین هنگامی که سخن از عزت و اقتدار ایران اسلامی به میان می آید می گویند؛ این عزت و اقتدار به خاطر شهدا است اما در این روزها و در این مکان که نیاز هست برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا حضور یابند، بی توجهی می کنند.

وی با اشاره به پایان دولت، عنوان کرد: شما مسئولین اگر خود را خادم و خدمتگزار مردم می دانید چه فرقی می کند که پایان دولت باشد و شما پست مسئولیت را به تازگی گرفته باشید و یا در انتهای خدمت باشید، شما نباید نسبت به این روز بزرگ بی توجهی کنید.

سرهنگ بهروز ادامه داد: برخی از مسئولین در پایان دولت رها شدگی را در دستور کار خود قرار داده و نسبت به امور و معیشت مردم بی توجه شده و به آنها رسیدگی نمی کنند.

فرمانده سپاه شهرستان جیرفت تصریح کرد: سالروز فتح خرمشهر، حزبی، جناحی، قومی و قبیله ای نیست بلکه یک روز ملی است و همه ملت ایران در این روز نقش دارند و از گرامیداشت این روز در سطح استان سهم شهر ما مشخص شده و ما باید با عزت و اقتدار از آن حفاظت کرده و به آن افتخار کنیم.

بهروز تاکید کرد: رسانه ها و خبرنگاران وظیفه دارند که اگر مسئولی در مورد گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر کوتاهی کرده دلیل آن را جویا شوند، آنها باید از استاندار بپرسند که چرا مسئولین شما در این مراسم حضور نیافتند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =