. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

کد خبر: 45836 تاریخ انتشار : جمعه ۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۲ ق٫ظ

برگزاری آزمون مصاحبه پذیرش کارشناس رسمی دادگستری در استان کرمان

به گزارش کنارصندل، مهندس عباس دلفاردی رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان اظهار داشت: مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان با بیش از ۴۰۰ نفر کارشناس در ۴۲ رشته خدمات کارشناسی به مراجع قضایی و نهادهای مربوطه ارائه می نماید. وی تصریح کرد : در این راستا با توجه به گسترده بودن استان کرمان […]

به گزارش کنارصندل، مهندس عباس دلفاردی رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان اظهار داشت: مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان با بیش از ۴۰۰ نفر کارشناس در ۴۲ رشته خدمات کارشناسی به مراجع قضایی و نهادهای مربوطه ارائه می نماید.

وی تصریح کرد : در این راستا با توجه به گسترده بودن استان کرمان و همچنین تعدد محاکم قضایی و آمار ورودی پرونده ها که روز به روز نیاز بیشتری به کارشناسان مجرب در رشته های مختلف ایجاد می شود، لذا در اجرای سیاست های کلی قوه قضاییه در تسهیل خدمات کارشناسی که جز اولویت‌های این مرکز اعلام شده است، در سال گذشته با توجه به نیاز منطقه، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه اقدام به برگزاری آزمون کارشناسی در بیش از ۴۲ رشته در سطح کشور نمود .

مهندس دلفاردی خاطرنشان کرد: خوشبختانه بیش از ۳۰۰ نفر از داوطلبان در این آزمون کتبی حد نصاب نمره لازم را کسب و به مرحله مصاحبه و گزینش راه یافتند .

رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان گفت: با توجه به اینکه قبلا تمامی امور مرکز در تهران انجام می‌شد اما با دستور ویژه علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه بیشترین اقدامات در حوزه کارشناسان از جمله برگزاری مصاحبه به استان ها واگذار شده است.

وی بیان داشت: در این راستا بر اساس برنامه ریزی های انجام شده آزمون مصاحبه به مدت سه روز در نوبت صبح و عصر از پنجم لغایت هفتم خرداد ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با حضور اساتید تخصصی و عمومی در حال برگزاری است.

مهندس دلفاردی یادآور شد: بیش از ۳۰۰ نفر داوطلب در این مرحله از مصاحبه جهت پذیرش در امر کارشناسی رسمی دادگستری استان کرمان شرکت نمودند و در سال جاری بر اساس نیاز منطقه پذیرش دوره کارشناسی را در دستور کار داریم.

وی افزود: پس از انجام مراحل قانونی داوطلبانی که قبول شده‌اند به مرحله کارآموزی معرفی و پس از گذراندن این دوره به جمع کارشناسان رسمی مرکز دادگستری استان کرمان می پیوندند.

رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان گفت: جا دارد از حسن اعتماد دکتر بهادری جهرمی رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در خصوص تفویض اختیار که باعث سهولت در کار داوطلبان از جهت هزینه های رفت و آمد ، رعایت مسائل بهداشتی، صرف وقت و … می باشد، قدردانی لازم صورت گیرد.

وی افزود: از تمامی کادر اجرایی، اساتید ، قضات و همچنین کادر اداری مرکز کارشناسان دادگستری استان کرمان، هیئت مدیره و بازرسان مرکز و همچنین مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان که در برگزاری این آزمون همکاری لازم را داشتند،صمیمانه قدردانی نمایم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + شانزده =