. دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

کد خبر: 46130 تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۴ ق٫ظ

پروازهای جیرفت افزایش یافت

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی از افزایش یک پرواز به پروازهای تنها فرودگاه جنوب کرمان خبر داد. ذبیح الله اعظمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده از طریق معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشور یک پرواز به پرواز فرودگاه […]

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی از افزایش یک پرواز به پروازهای تنها فرودگاه جنوب کرمان خبر داد.

ذبیح الله اعظمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده از طریق معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشور یک پرواز به پرواز فرودگاه جیرفت اضافه شد.

پروازهای جیرفت افزایش یافت

وی با بیان اینکه تا پیش از این فرودگاه جیرفت فقط یک پرواز در روز پنجشنبه هر هفته به سمت تهران داشت اظهار داشت: پرواز کاسپین در مسیر جیرفت-تهران با هواپیمای بوئینگ ۷۳۷راه اندازی شد.

اعضمی گفت: فرودگاه جیرفت هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، فاریاب، رودبار جنوب،‌ کهنوج، قلعه گنج و منوجان در جنوب استان کرمان و ادارات کل و سرمایه گذران این منطقه را زیر پوشش دارد.

وی افزود: پرواز جدید با رایزنی های انجام شده برای انجام در روز شنبه برنامه ریزی شد تا ادارات کل، مردم و سرمایه گذران منطقه جنوب کرمان بتوانند به فعالیت های اداری در روز ابتدای هفته برسند.

 نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از پیگیری های مدیرکل فرودگاه های استان کرمان اظهارداشت: مردم و ادارات هفت شهرستان جنوب استان با استفاده از پروازهای فرودگاه جیرفت زمینه تکمیل شدن پروازهای این منطقه را فراهم کنند.

روزهای پروازی فرودگاه جیرفت شنبه و پنجشنبه هر هفته در مسیر تهران _جیرفت و برعکس است./ ایرنا

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 14 =