. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 46516 تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 شهریور 1400 | 13:31 ب.ظ

انعقاد تفاهم نامه همکاری زندان‌ جیرفت با اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

به گزارش کنارصندل، جلسه هم اندیشی همکاری در زمینه آموزش و اشتغال مددجویان با اداره میراث فرهنگی و گردشگری، با حضور مهندس شریفی رئیس زندان و سالاری رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری در محل اداره میراث فرهنگی و گردشگری برگزار گردید. مهندس محمد رضا شریفی رئیس زندان جیرفت در نشست با محمد سالاری رئیس […]

به گزارش کنارصندل، جلسه هم اندیشی همکاری در زمینه آموزش و اشتغال مددجویان با اداره میراث فرهنگی و گردشگری، با حضور مهندس شریفی رئیس زندان و سالاری رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری در محل اداره میراث فرهنگی و گردشگری برگزار گردید.

مهندس محمد رضا شریفی رئیس زندان جیرفت در نشست با محمد سالاری رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان جیرفت با بیان اینکه اصلاح و تربیت از مهم‌ترین برنامه‌های زندان می باشد، تصریح کرد:آموزش همراه با ایجاد اشتغال و ارائه مهارت آموزی به زندانیان یکی از موثرترین راه‌های اصلاح و تربیت برای مددجویان است.

وی اظهار داشت: اشتغال و حرفه آموزی یکی از اولویت های مهم سازمان زندانهاست که در عدم بازگشت مجدد زندانیان به زندان رابطه معناداری دارد و توسعه همکاری با نهادهای متولی و صاحب دانش برای ارتقاء برنامه های آموزشی از جمله صنایع دستی در راستای نگاه اصلاحی و تربیتی و بالا بردن مقوله اشتغال در زندان ها برای رسیدن به نقطه مطلوب در این زمینه است.


شریفی تصریح کرد : یکی از اهداف این تفاهم نامه، توسعه و ترویج صنایع‌دستی و افزایش کیفیت آموزش‌ها است که با انعقاد این تفاهم‌نامه از تجارب و تخصص استادان مطرح میراث فرهنگی شهرستان برای بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی مددجویان استفاده می‌شود. صدور گواهینامه مهارت و همکاری در برگزاری آزمون پایان دوره از دیگر بندهای این تفاهم نامه می باشد.


خاطر نشان می شود میثم رئیسی مسئول واحد اشتغال زندان و کارشناسان ادارات زندان و میراث فرهنگی و گردشگری در این جلسه حضور داشتند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 7 =