. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 47290 تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 مهر 1400 | 13:02 ب.ظ

بازدید رییس کل دادگستری استان کرمان از شعب حوزه قضایی جیرفت / تصاویر

رییس کل دادگستری استان کرمان به همراه جمعی از معاونین دادگستری از شعب حوزه قضایی شهرستان جیرفت بازدید و بر تکریم ارباب رجوع، توسعه خدمات الکترونیک قضایی و کاهش اطاله دادرسی تاکید کرد. یدالله موحد در جریان بازدید از شعب حوزه قضایی جیرفت افزود: طی شش ماهه سال جاری در مجموع ۱۹ هزار و ۳۰۲ […]

رییس کل دادگستری استان کرمان به همراه جمعی از معاونین دادگستری از شعب حوزه قضایی شهرستان جیرفت بازدید و بر تکریم ارباب رجوع، توسعه خدمات الکترونیک قضایی و کاهش اطاله دادرسی تاکید کرد.

یدالله موحد در جریان بازدید از شعب حوزه قضایی جیرفت افزود: طی شش ماهه سال جاری در مجموع ۱۹ هزار و ۳۰۲ پرونده به حوزه قضایی جیرفت وارد شده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۱۹۸ پرونده به دادسرا و هشت هزار و ۱۰۴ پرونده به دادگاه این شهرستان وارد شده است.

وی ادامه داد: در مجموع طی شش ماهه ابتدای سال جاری ۱۹ هزار و ۶۲۴ پرونده در حوزه قضایی جیرفت مختومه شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸٫۸ درصد رشد داشته است.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان یادآور شد: نرخ رسیدگی به پرونده ها در حوزه قضایی جیرفت ۱۰۱٫۷ درصد و متوسط طمان رسیدگی نیز ۱۰۱ روز است.

موحد تصریح کرد: در شش ماهه نخست امسال ۹۲ درصد ابلاغیه ها در حوزه قضایی جیرفت به صورت الکترونیک صادر شده است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سیزده =