. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 47810 تاریخ انتشار : سه شنبه 20 مهر 1400 | 11:09 ق.ظ

شناسایی ۸ متخلف صنفی در کهنوج

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهنوج از شناسایی ۸ متخلف صنفی در این شهرستان خبر داد. به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهنوج در این خصوص گفت: گشت مشترک بازرسی از اصناف شهرستان با حضور بازرسین […]

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهنوج از شناسایی ۸ متخلف صنفی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهنوج در این خصوص گفت: گشت مشترک بازرسی از اصناف شهرستان با حضور بازرسین این اداره، کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، کارشناسان اداره جهاد کشاورزی و بازرسین اتاق اصناف شهرستان کهنوج تشکیل و از ۲۰ واحد صنفی لوازم کشاورزی در شهرستان بازرسی بعمل آمد.


وی افزود: دراین بازرسی به واحدهای صنفی فروش سموم، بذر و لوازم کشاورزی در خصوص درج قیمت، پرهیز از گرانفروشی و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توضیحات لازم داده‌ شد.


مهدی میری تاکید کرد: با شناسایی ۸ واحد صنفی متخلف نیز، فرم گزارش بازرسی تنظیم و جهت طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهنوج تصریح کرد: از همشهریان گرامی خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه تخلف گرانفروشی، کم فروشی و … مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و ۴۳۲۰۱۳۰۴ واحد بازرسی و نظارت این اداره در میان بگذارند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − ده =