. دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 48059 تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1400 | 19:22 ب.ظ

امنیت یک نیاز جمعی است که همه ارگان ها و سازمان ها در آن نقش دارند

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: امنیت یک نیاز و تولید جمعی است که همه ارگان ها ،سازمان ها و مردم در آن نقش دارند و وظیفه نیروی انتظامی حفظ این امنیت است. به گزارش کنارصندل، سرهنگ رضا محمدرضایی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در آخرین روز از این هفته در جمع نمازگزاران اظهار داشت : […]

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: امنیت یک نیاز و تولید جمعی است که همه ارگان ها ،سازمان ها و مردم در آن نقش دارند و وظیفه نیروی انتظامی حفظ این امنیت است.

به گزارش کنارصندل، سرهنگ رضا محمدرضایی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در آخرین روز از این هفته در جمع نمازگزاران اظهار داشت : امروز نیروی انتظامی مایه اقتدار نظام است و توانائیهای این نیرو خاری در چشم دشمنان است

وی اولویت کاری نیروی انتظامی را خدمت بی منت به مردم برشمرد و افزود: کارکنان فرماندهی انتظامی این شهرستان به صورت شبانه روزی آماده خدمت گزاری به ولی نعمتان خود هستند و توقع داریم که مردم نیز با این نیرو همکاری لازم را داشته باشند.

این مقام انتظامی لازمه برقراری امنیت را همکاری و همدلی برشمرد و خاطر نشان کرد : اگر در شهر یا روستا امنیت برقرار باشد سرمایه گزار حضور پیدا می کند و آن شهر رونق اقتصادی،اجتماعی،فرهنگی پیدا می نماید.

سرهنگ محمدرضایی در ادامه اشاره ای هم به آمار و عملکرد یکساله فرماندهی انتظامی این شهرستان داشت و افزود : در بحث سرقت ها در شهرستان شاهد کشف ۲۹درصدی سرقتها نسبت مدت مشابه سال قبل بوده ایم، اما اکثر سرقتهای خوردی که اتفاق می افتد توسط معتادین صورت می پذیرد و جمع آوری آنها نیازمند کمپ دولتی ماده ۱۶ می باشد که نیازمند است این موضوع از طریق ادارات مربوطه پیگیری شود.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان اشاره ای هم به کشفیات مواد مخدر در شهرستان داشت و افزود : در زمینه کشفیات مواد مخدر ۶۵ درصد و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر ۱۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد کشفیات داشته ایم که می طلبد مردم در صورت مشاهد هرگونه تحرکات قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر مراتب را از طریق پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =